Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba jestem zwykłą świnią. W sensie nie umiem już panować nad swoim popędem. W młodości byłem w kilku związkach i było jeszcze OK. Ale skończył się okres studiów, potem praca - brak możliwości poznania kogoś (na tinderze zerowy odzew). Kilka lat przeżyłem w samotności i frustracji. Po tych kilku latach trafiłem na strony z #divy #divyzwykopem Nie potrafiłem powstrzymać myśli, że przecież wystarczy wyłożyć 300 zł i można łatwo uprawiać seks. W końcu pękłem i skorzystałem z usługi. Było OK. Skorzystałem jeszcze kilka razy.

W czym problem? Chyba mam kruchą psychikę. Wiem, że będę już kawalerem do końca życia (starzeję się). Ale to chodzenie na divy zabiło wszystko w co wierzyłem. Wierzyłem, że poznam jakąś kobietę, zakocham się i będziemy szczęśliwi. A teraz czuję się już totalnie niegodny związku. Która kobieta by chciała diviarza? Tacy są zawsze najbardziej pogardzani. Czuję się źle z tym co robiłem i się tego wstydzę. Byłem nawet z tym u psychologa, ale stwierdził, że to zupełnie normalne i nic złego nie zrobiłem. Jednak te wizyty mi w niczym nie pomogły.

Wiem #gownowpis bez ładu i składu. W dodatku głupi. Ale to jest to co czuję i chciałem gdzieś to z siebie anonimowo wyrzucić.

#seks #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d5cda27661f58a7762dc75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 28
Wychwalałeś jak najgorszy spermiarz urodę Angela VIP


@AnonimoweMirkoWyznania: eeee, bo w porównaniu z jakością całego rynku prostytucji w Polsce, jej uroda była zwyczajnie wart podkreślenia? ¯\_(ツ)_/¯

jęczałeś, że nie stać cię na nią


Gdzie ja pisałem coś, że mnie na nią nie stać XDD

Przed otwarciem japy do kogokolwiek powinieneś pokazać najpierw test IQ, żeby ludzie na przyszłość mogli uniknąć smrodu jaki z ciebie wali w wyniku intelektualnego kalectwa ( ͡
AntyPrzegryw: @costusmierdzi: zobacz i to jest powód, dla którego muszą chodzić na "divy". Okropny poziom toksyczności i zaklamania u @Miler111111: @Koscieey:
@Pralko-suszarka: płakałeś, że nie masz możliwości dotarcia do Krakowa. Drugi koniec kraju chlip chlip obaj wiemy, że cie na to nie stać i pozostanie ci spermienie do prostytutek z netu. A co najzabawniejsze ona nawet tego nie przeczyta XD poziom niżej niż bycie spermiarzem z instagrama