Wpis z mikrobloga

Kiedy kolejne dwa tygodnie w domu? Warto jeszcze porównać kredyty.


@sasik520: 100 km do najbliższego miasta? cool story bro, tam pewnie zrobili korektę na paliwo xD ale i tak pewnie na minus wychodzą.
@Modern_Talking: jakieś granaty, projekty badawcze, zamawianie analiz think-tankow, rady polityki pieniężnej a stan polskiej gospodarki i analizę inflacji najlepiej pokazał miras jedną tabelka w excelu. Dziękuję, o taki wykop nic nie robiłem.
100 km do najbliższego miasta? cool story bro, tam pewnie zrobili korektę na paliwo xD ale i tak pewnie na minus wychodzą.


@APOSTEL: ale lidle I biedronki są nie tylko w miastach wojewódzkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GeDox: No właśnie. Czy ktokolwiek podjął się kiedyś obliczenia wartości kalorycznej wspomnianej diety?

Tak na szybko policzyłem w głowie i myślę, że teraz latem można skombinować zdrową dietę za 300 złotych miesięcznie. Co prawda obiady będą się powtarzać dzień po dniu, bo tak jest ekonomiczniej gotować (na dwa dni).
od kiedy Lubella świderki kosztuje 7,50 zł? OP chyba trochę przesadził.


@beerkoff:

co? Makaron 7.50? Drożej niz w uk


@mleko3-2procent:

fakt popłynął ;) Nawet w sklepie online 400g są po 5,79 za opakowanie (patrzę na frisco.pl)

Ale w lokalnym osiedlowym spożywczaku to może być możliwe.


@severh:

Mówi wam coś magiczny termin "kilogram" ?
Pokolenie matur w wikipedią XD.
@Modern_Talking: Ale ceny z lipca są 2x zawyżone. Kajzerka z biedry nadal kosztuje 30-35 groszy co oznacza cenę 45 za 150, a nie 93. Ściema. Makaron za 7,50 Lubella? Chyba na lotnisku. Zazwyczaj kosztuje mniej niż 6zł. Margaryna kosztuje jakieś 4,50, czyli kilogram będzie wynosił 18 a nie 30.