Wpis z mikrobloga

@Krupier: Ten wirus co go zaraził wyszedł z kanalizacji. To nie była wina źle założonej maski. Naprawdę, nie kłamie.

ps. Wolał zostać antyszczepem, foliarzem i szurem i dlatego pominął trzecią i czwartą dawkę najlepszej szczepionki jakiej kiedykolwiek wymyślono. Jest sam sobie winien.
@mlotnaczarownice: nikt nie obiecał nieśmiertelności (ale ochronę przed zachorowaniem już tak). No i coś kiepsko ten lżejszy przebieg też działa skoro op dwa tygodnie zdycha w łóżku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż tu bardziej chodzi o fikoł jaki zrobił, a nie o samo działanie szczepionek. Różne absurdalne rzeczy czytałem podczas tej covidowej histerii, ale to chyba przebija póki co wszystko do tej pory.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Nie wiem o ile bycie zaszczepionym pomogło a o ile #!$%@? dało. A co do fikoła to gdzie ty go widzisz? Polacy robacy nie potrafią w higienę i gdy są naziębieni to broń boże założyć maseczkę wychodząc do ludzi i takim oto sposobem łatwiej rozprzestrzeniają się choroby wirusowe.
A co do fikoła to gdzie ty go widzisz?


@roonie11lord: no nie wiem, w twoim sugerowaniu, że pomimo zaszczepienia zaraziła cię osoba bez maski? XD I nie tylko ja to widzę przecież.

Coś kiepsko chronią te szczepionki tak btw.

Polacy robacy nie potrafią w higienę


@roonie11lord: przecież też jesteś tym Polakiem robakiem.

i gdy są naziębieni to broń boże założyć maseczkę wychodząc do ludzi


@roonie11lord: i dlatego nigdy wcześniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: No mi najwyraźniej nie pomogły ale to słaba próba statystyczna.
Za to noszenie maseczek by nie zarażać innych choćby głupim katarkiem to coś co powinno być oczywistym zachowaniem również przed pandemią. I o ile są osoby które tak robią to bywają i szuriady knurzaste mające w dupie innych ludzi byle by tylko hurr nie chodzić w kagańcu muszę bo się uduszę durr
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: No mi najwyraźniej nie pomogły ale to słaba próba statystyczna.

Za to noszenie maseczek by nie zarażać innych choćby głupim katarkiem to coś co powinno być oczywistym zachowaniem również przed pandemią. I o ile są osoby które tak robią to bywają i szuriady knurzaste mające w dupie innych ludzi byle by tylko hurr nie chodzić w kagańcu muszę bo się uduszę durr
@roonie11lord:

No to dlaczego nie nosiłeś nigdy