Wpis z mikrobloga

W jakim ja w ogóle kraju żyję, że plany prezesa NBP co do stóp procentowych na wrzesień nie poznaję z oficjalnego komunikatu czy konferencji, tylko z wymiany zdań z randomową babą z kredytem hipotecznym, która zauważyła prezesa na molo na morzem i postanowiła wdać się w pyskówkę, bo rata wzrosła. XD

Ten kraj jest memem.

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka #wkpinvestments
mickpl - W jakim ja w ogóle kraju żyję, że plany prezesa NBP co do stóp procentowych ...

źródło: comment_165804730036js0C8r1xQ0woKL0x3EHT.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@qpa123 5tyś pln to są oszczędności? Każdy normalnie myślacy ma poduszkę finansowa na min.3 miesiace zycia bez wypłaty. Ale w Polsce ludzie rozwalają całość wypłaty a jak ktoś dostanie spadek to kupuje nowe auto
  • Odpowiedz
@mickpl: Podchodzi do ciebie typiara, i męczy ci dupę na urlopie, bo ona hrabianka musiała brać kredyt na mieszkanie/dom, i jest globalny kryzys to wina wszystkich, tylko nie jej xD Te stopy, i tak są za nisko...
  • Odpowiedz
Może tam pojadę, znajdę Glapę i przybiję z nim grabę o 200pb, bo mi kredyty latają, za to chciałbym większego oprocentowania depozytów, wyhamowania inflacji i spadku dolara XD


@mickpl: pamiętaj, że jest ryzyko, że tym razem glapa nie utrzyma swojej ukochanej w ryzach i możesz obskoczyć w------l XD
  • Odpowiedz
Kurde No szokował mnie gość. Nie jest reprezentatywny i w TV nie wypada dobrze ale tu szacuneczek za rozmowę z jego strony.

PS. Sądząc po posturze Laska póki co jeść raczej ma co, a źle to jeszcze dopiero może być.
  • Odpowiedz
@mickpl: po mojemu to cala ta akcja cuchnie fejkiem. Zbyt dobry wydzwiek w necie zebral Glapa, ze niby takie ludzki, zatroskany, pomocny, zeby pis w tym nie grzebal xd
  • Odpowiedz