Wpis z mikrobloga

@awitampanstwa @rodion_raskolnikov @rexxaris @NoJakNieJakTak @bulbulator90 @dozobaczenianapogrzebie

Dobra juz po, po pierwsze dziewczyna byla prześliczna, pierwsza liga - nie dla anaonka. Wiec się nawet nie nastawiam ze bedzie kolejne spotkanie bo po prostu tacy faceci jak ja, nie mają takich kobiet.

Byliśmy na obiedzie, gadka się kleiła tak 6/10 wiec tu też nie zdobyłem punktów.

Napisze do niej gdzies na koniec dnia jak się jej podobało, i czy chciałaby się jeszcze kiedyś spotkać.
Dobra juz po, po pierwsze dziewczyna byla prześliczna, pierwsza liga - nie dla anaonka. Wiec się nawet nie nastawiam ze bedzie kolejne spotkanie bo po prostu tacy faceci jak ja, nie mają takich kobiet.


@chado_podobny: ale masz mentlność przegrywa. JUST UWIERZ W SIEBIE BRO!

Powtarzaj sobie - nie ważne czy ona jest 8/10, 10/10 ONA CI SIĘ NALEŻY. Jesteś od niej lepszy, to ty jestes nagrodą, musisz na starcie jej walić
@Pozytywny_gosc: Ale tego nie da się wbić do łba. Po prostu albo czujesz jedno albo drugie. Zmiana takich dogmatów w podświadomości zajmuje lata.

I zwróć uwagę na mentalność. Gość już się poddał, już nie próbuje. Teraz napisze jej jeszcze SMS'a w stylu "ty, ale nie spodobałem ci się co?" czym potwierdzi że jest betą i utwierdzi się w swoim kukoldowym przekonaniu, czym tylko wzmocni swój przegryw mentalnie i następnym razem jeszcze
@Jah00: nie no coś ty, dobre rady mu dałem. Musi tylko uwierzyć w siebie i w swojej głowie być królem świata.

Najlepiej to sobie wyobrazić tak, że zobacz. Przyjeżdzają do polski przegrywy z Anglii, Francji, Hiszpanii, Włoch. Największe przegrywy, które ich rodaczki nie chcą. Przyjeżdzają do polski i wyrywają te julki z klubów, bzykają je bez gum i traktują jak worki na sperme. One #!$%@?ą sie w nich i chcą związku,
Pobierz
źródło: comment_16579796050xn7WEF7TCy4q2jHBdp7lB.jpg
@chado_podobny: umyj benka i bzikaj ślicznotki. A tak poważnie nie wiem, bo nigdy nie udało mi się zajść tak daleko. Po prostu próbuj, stary, nie poddawaj się, tak jak większość z nas. Może Tobie się uda, czego Ci życzę. :)
Jak możesz w takim przypadku stawiać p000lkę wyżej od siebie stary?


@Pozytywny_gosc: Równie dobrze mógłbyś spytać jak możesz mieć lęk wysokości? Otóż to są odruchy warunkowe, których nie da się kontrolować, bo świadomy mózg tym nie zawiaduje. Tu potrzebna jest terapia. Ja też podświadomie stawiam atrakcyjne kobiety wyżej od siebie, mimo że świadomie wiem, że to tylko małe zagubione dziewczynki, bo to mogłyby być moje córki.

Przyjeżdzają do polski przegrywy z
Powtarzaj sobie - nie ważne czy ona jest 8/10, 10/10 ONA CI SIĘ NALEŻY. Jesteś od niej lepszy, to ty jestes nagrodą, musisz na starcie jej walić nega i delikatnie wyśmiewać, ubliżyć, poniżyć, w ten sposób manipulujesz i demonstrując swoją wyższą wartość poniżając ją (delikatnie). Just manipuluj nią bro i będzie dobrze. Wbij sobie mindset zdobywcy do łba, jesteś królem świata, modelki powinny ci klekąc do berła anonka


@Pozytywny_gosc: Twoja rada
bycie przystojnym (190cm wzrostu i twarz modela 8/10) + bycie sobą, nawet jeśli bycie sobą = bycie miłym i "#!$%@?", efekty 300 razy lepsze niż PUA


@Pozytywny_gosc: Genetyka to jedno, wykorzystanie genetyki to drugie. Każdy by chciał mieć najlepsze warunki fizyczne ale trzeba grać kartami które się dostało na życiowej loterii i umieć z tego wyciągnąć jak najwięcej.

Nawet chad będący zbyt przesadnie miłym może zostać porzuconym, nie wiedziałeś o tym?
Nawet chad będący byciem miłym może zostać porzuconym, nie wiedziałeś o tym?


@eldzej_10: ale jakie to ma znaczenie? Chad znający idealnie PUA też zostanie porzucony, bo coś takiego jak długi związek nie istnieje, związek każdy ma termin ważności 2-4 lata, potem albo obydwoje przy sobie wegetujecie (przywiązanie) albo zdrady/wymiany na inny model

Dorośnij bro, życie to nie bajka