Wpis z mikrobloga

Dobra juz po, po pierwsze dziewczyna byla prześliczna, pierwsza liga - nie dla anaonka. Wiec się nawet nie nastawiam ze bedzie kolejne spotkanie bo po prostu tacy faceci jak ja, nie mają takich kobiet.

@chado_podobny: ale masz mentlność przegrywa. JUST UWIERZ W SIEBIE BRO!

Powtarzaj sobie - nie ważne czy ona jest 8/10, 10/10 ONA CI SIĘ NALEŻY. Jesteś od niej lepszy, to ty jestes nagrodą, musisz na starcie jej walić nega i delikatnie wyśmiewać, ubliżyć, poniżyć, w ten sposób manipulujesz i demonstrując swoją wyższą wartość poniżając ją (delikatnie). Just manipuluj nią bro i będzie dobrze. Wbij sobie mindset zdobywcy do łba, jesteś królem świata, modelki powinny ci klekąc do berła anonka

Chłopaki @eldzej_10, @jah00 @LatajacyJeczmien weźcie mu naprawcie mindset PUA


@Pozytywny_gosc: XD no trochę c-----y mindset, co ja mu mam naprawiać XD Poza tym randka bez żadnej eskalacji dotyku to dla mnie średni wynik, ogółem nie wyobrażam sobie iść z laską na
  • Odpowiedz
nie, odpisała mi na następny dzień ze milo spędziła czas, wydaje się fajnym chłopakiem ale szukamy czegoś innego.


@chado_podobny: To bardzo sympatyczny sposób, żeby kogoś nazwać p---ą. Widzicie jak kobiety potrafią być miłe dla przegrywów? Zwłaszcza te ładne, bo to z litości.

Powinieneś wynieść z tego spotkania przekonanie, że możesz się umawiać z fajnymi dziewczynami, oraz doświadczenie z przebywania z fajnymi dziewczynami, które to dziewczyny powinieneś zacząć traktować tak jak
  • Odpowiedz
ale jakie to ma znaczenie? Chad znający idealnie PUA też zostanie porzucony, bo coś takiego jak długi związek nie istnieje, związek każdy ma termin ważności 2-4 lata, potem albo obydwoje przy sobie wegetujecie (przywiązanie) albo zdrady/wymiany na inny model


@Pozytywny_gosc: No to sam sobie odpowiedziałeś. Efekt zakochania zawsze minie po jakimś czasie i nawet po kilku latach ładna mordka przestanie Ci wystarczać.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Ile znasz takich ludzi co wymieniają sobie partnerki co kilka lat? Bo ja mało może jak czasy liceum/studiów to było więcej takich związków ale po 25 roku życia jak ktoś jest w związku to już raczej dość długi czas jako związek nieformalny albo ślub - więc jest uwiązanie z tą jedną osobą.

Przegryw może nie zazna feedbacku ze strony kobiet ponieważ fizycznie nie będzie atrakcyjny na spotkania ONS natomiast
  • Odpowiedz
@eldzej_10: jakieś top 10% facetów 20-40 uwzględniając, że w polsce jest 40 mln ludzi, ~ 20 mln facetów w wieku 0-100 a mamy starzejące się społeczeństwo, to facetów 20-40 jest mniej niż 40-100 czyli

0-20 - 20%
20 - 40 - 30%
40 - 100 -
  • Odpowiedz