Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Umbrella_Corporation_: Całkiem nieźle piszę. A oprócz tego z takich praktycznych umiejętności to chyba nic. Prawo jazdy mam i dosyć pewnie się czuję za kierownicą. Myślałem o czymś w stylu Ubera, ale rynek się nasycił Ukraińcami chyba, bo kiedyś było pełno takich ogłoszeń, a teraz nie ma ich wcale. Na prawdę nie wiem co ja bym mógł robić. Zostaje mi kasa w Biedronce, magazyn, produkcja albo wciskanie ludziom kredytów na słuchawce. Załamany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ocho96: Nie mam żadnych przydatnych skillsów. Programować nie potrafię, a LinkedIn to chyba głównie dla programistów jest. Ale tego pracuj.pl nie sprawdzałem, może tam coś znajdę.
  • Odpowiedz
Całkiem nieźle piszę


@ktomizajalnazwy: https://www.fiverr.com/ do 1500 pln/miesiecznie nie musisz rejestrować żadnej działąności, bo nierejestrowana działalność gospodarcza. Na życie może nie wystarczy, ale dobry krok na start.

Jak dobrze jeździsz i siedzisz po nocach to poszukaj na dostawczakach rozwożenie towarów do sklepów, w sensie nie tirami. Ktoś musi wędliny, bułki i inne towary dowozić jak w tym memie z mamgazynów lokalnych do sklepów, c'nie
  • Odpowiedz
@ocho96 z tym januszexem na olx to tak różnie bywa w zasadzie, jest sporo dobrych ogłoszeń w dobrych firmach ale wiem po nas, jak zrobimy np. rekrutację wewnętrzna albo przez platformę to otrzymujemy np. 10 CV z czego 8 jest wartych wzięcia po uwagę. Jak wyjdziemy z tym w sieć, bo i na OLX w desperacji się zdarza coś wrzucić to mamy 500 CV, wartościowych 10, a większą część CV to już
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: Olx jest masówką, więc nie dziwię się. Sam aktualnie zmieniam pracę, ale jak patrzę na olx to się nie dziwie że pracownicy wysyłają wszędzie, bo te ogłoszenia w większości też są na #!$%@? pisane albo wyglądają jak scumowa oferta, pracuj z domu 40 tysięcy za wypełnianie ankiet

W sumie jeszcze dodam do opa, bo nie mogę edytować. Jak lubi jeździć, to niech poszuka jeszcze magazynów pod pobliskim dużym miastem. Np.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ocho96: Jeździłem kiedyś w piekarni i to była najgorsza praca jaką miałem w życiu. Presja czasu jest olbrzymia, godziny pracy są totalnie popieprzone, a zarobki marne. No ale mogę dołożyć w sumie kierowcę dostawczaka do tej listy alternatyw które mam.
  • Odpowiedz
@ocho96 w sumie to też zależy co OP potrafi, czy ma jakiś przebieg zawodowy, skille, wykształcenie, bo życzę jak najlepiej ale jeśli się szuka pracy ponad swoje możliwości i dziwi że nic nie ma to albo że ktoś nie odpowiada na CV to niestety
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Mogę mówić z doświadczenia znajomego, który akurat rozwozi właśnie higieniczne (ale on z wlkp), i mówi że praca marzeń, zwłaszcza jak duży sklep, bo pojdeżdza pod magazyn i go ładują i rozładowują a on jeździ z punktu a do punktu b a poza tym sobie siedzi na komórce po 30-45 minut czekając xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ocho96: Takie coś to by było spoko. W piekarni musiałem się ładować sam, w kilkunastu sklepach po drodze rozładowywać się sam, w niektórych sklepach nawet samemu wykładać towar, rozliczać faktury z właścicielami i wyrabiać się z tym wszystkim w określonym czasie. Ale jakbym miał tak tylko jeździć z magazynu do sklepu i niczym się więcej nie przejmować to fajnie by było.

A tą stronkę co wcześniej wysłałeś to sprawdzę jak wstanę,
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy: Linkedin jest dla każdego, ludzi głównie szukają tam korpo. Spróbuj bardziej poszukac na pracuj pl. Jeśli lubisz pisac to wyszukaj "copywriter" . Możesz też spróbować na rocketjobs
  • Odpowiedz
I nie patrz na ofertach na to że szukają osoby z wykształceniem wyższym albo z paruletnim doświadczeniem. Wysyłaj cvki mimo to i prędzej czy później coś znajdziesz. Tak btw jakie miasto?
  • Odpowiedz