Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, dziś mamy czwartek - 14.07.2022.
Oznacza to tyle że za 24 godziny będziemy po pierwszym meczu pierwszej kolejki, pomiędzy Rakowem, a Wartą, który to będzie inaugurował sezon 2022/2023. Jednocześnie będziemy już w trakcie naszej rozgrywki w Fantasy Ekstraklasa.

Przypominam że startuje Fantasy Ekstraklasa! - 1 kolejka startuje w piątek 15.07.2022 o 18:00, transfery można przeprowadzać do godziny 17:45.

Jeśli śledzisz najlepszą ligę świata jaką jest Ekstraklasa (albo nie masz innego, sensownego hobby) to zachęcam do wzięcia udziału w zabawie.

W dniu jutrzejszym POSTARAM się zawołać wszystkich na kilka godzin przed zamknięciem okienka transferowego ALE może się nie udać (jestem na wakacjach). Stąd proszę aby ten wpis był traktowany jako ostateczne przypomnienie.

Obecnie w lidze mamy 72 graczy, a do swoich zespołów przyznało się 67 graczy. Od dziś, wszystkich będę wołać w komentarzach aby wpisy był bardziej przejrzyste.

Bardzo proszę o zgłoszenie się prezesów poniższych klubów, pozwoli to wołać Was przed rozpoczęciem następnej kolejki:
- 1 FC Szur
- ezeTeam
- Ruch Aubym
- Fc Lubaszków
- jedrzejk

Kod dostępu do naszej Wykopowej 1 Ligi - 42CDF560
Jeśli dołączycie, podajecie w tym wpisie nazwę swojego klubu, abym mógł wszystkich wołać przed kolejką oraz ustalić zwycięzcę.

Tag do śledzenia to oczywiście - #fantasyekstraklasa

-----------------------------> Zapraszam również do udziału w Fantasy 1 Liga do śledzenia pod tagiem #fantasy1liga <-----------------------------

Wołam ludzi z tagów, którzy mogę być zainteresowanie dołączeniem do zabawy.

#ekstraklasa #cracovia #gornikzabrze #jagiellonia #lechpoznan #lechiagdansk #legia #piastgliwice #pogonszczecin #radomiak #rakow #stalmielec #slaskwroclaw #wartapoznan #wislaplock #zaglebielubin #koronakielce #miedzlegnica #widzew #ekstraklasa #pilkanozna #mecz

Oraz #pierwszaligastylzycia #pierwszaliga #1ligastylzycia #1liga #ekstraklasa #pilkanozna #fantasyliga
SpiderFYM - Moi drodzy, dziś mamy czwartek - 14.07.2022. 
Oznacza to tyle że za 24 g...

źródło: comment_1657820987WbtZQAiaMcwEzBbTJTbXVy.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach