Wpis z mikrobloga

Na szczęście to tylko jakaś kampania marketingowa, mająca na celu maksymalnie zmonetyzowanie trasy koncertowej. Jeszcze brakuje, żeby ten przecpany typ sprawował jakąś funkcję publiczną w tym kraju. On teraz, w wieku 20 lat ledwo skleja zdania i jest przymulony, a co dopiero będzie jak będzie miał 40 lat xD.
#mata
Pobierz
źródło: comment_1657787111ZzvdIvJOrdpBcNrlLr5YZ0.jpg
  • 161
Jakie to ma znaczenie skoro już zarabia miliony. Oczywiste jest ze sława nie będzie trwała wiecznie jak Np Quebonafide.


@Jamniki2: i to właśnie takie podejście i brak zrozumienia tematu tworzy to.

Nie ma pieniędzy nie do rozwalenia. Ludzie zarabiający po milion euro miesięcznie potrafią żyć "na zero". Poczytaj trochę chociażby o sportowcach. Dlaczego ponad połowa zawodników Premiel League kończy z niczym. A mają średnią tygodniówkę rzędu 100 tysięcy funtów i to
@Jamniki2: Tego absolutnie nie powiedziałem. Zresztą ja nie mam mu czego zazdrościć, bo raczej nie bieduję, jeśli o to chodzi.

Po prostu wiem jak jest, a wśród artystów temat jest wręcz zwielokrotniony. Naprawdę sądzisz, że te wszystkie stare zespoły i składy koncertują bo gównokrajach dla zabawy? Przecież mogliby odpoczywać, a mając 70 lat jadą do Kinszasy na koncert, żeby popierdzieć na scenie. Dlaczego?

Utrzymać się jest naprawdę ciężko, a co dopiero
@tombeczka Tak, jest prowadzony przez sztab ludzi, to zwykły muppet xD Rownie dobrze moglby miec jednocyfrowe IQ, wystarczy ze umie przeczytac tekst do bitu.
zywiście pieniądze nie wiadomo bo na jedzenie nie mają, ogrzewanie i mieszkają w starym mieszkaniu z jakimś grzybem bo stare mieszkanie musieli opuścić. Pieniądze na 90% przytuliła córka jej bo zbiegiem okoliczności nagle firma zaczęła rozkwitać. Kto przez te lata jak coraz bardziej chora się robiła i została sama po śmierci dziadka jej pomagał? No oczywiście że nie córka czy uwielbiani 2 synowie. Moja matka która zawsze była przez nią poniżana bo
@Savvv JWP - #!$%@?ć, DGE x Sheller - ****, Hifi Banda - System, jak chcesz mogę wyciągnąć więcej kawałków z mojej playlisty lol
@tombeczka Biznes kręci, wytwórnia, menadżerowie i jeszcze pewnie kilka osób wokół niego. Jak każdy "artysta" dzisiaj Mata jest produktem. Dobrze przemyślanym, mającym swój target, itd. Nic w nim nie jest zostawione przypadkowi. Pewnie nawet ta nawijka o dragach jest poprzedzona odpowiednimi badaniami rynku.
Naprawdę myślisz, że będąc przymulonym i ledwie sklejając zdania można kręcić biznes tej skali?


@tombeczka: O którego prezydenta Polski pytasz się konkretnie? Bo większość z nich bełkotała trzy po trzy