Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie do osób, które noszą na co dzień okulary. Postanowiłem, że czas na moją pierwszą parę, bo wada wzroku zaczyna mi już trochę przeszkadzać w codziennym życiu. Wada nie jest jakaś duża bo około -2 na lewym i -0,5 na prawym + astygmatyzm. Byłem mierzyć oprawki u paru optyków w Łodzi. Spodobały mi się aviatory w Aurum Optics marki Ray-Ban. Byłem tez u kilku osiedlowych optyków, którzy mieli oprawki jakichś mniej znanych marek. Cenowo wychodzą drożej te Ray-bany, około 800-900zł ze szkłami, u osiedlowych około 500zl za wszystko.
Czy warto jest dopłacać do markowych oprawek? Dodam, że w Aurum bardzo spodobała mi się obsługa klienta, zaproponowali mi w cenie jeszcze jedno badanie u optometrysty, żeby upewnić się, że moce szkieł były dobrze dobrane.
#okulary #zdrowie #okulista #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@lehv nie warto. Jest dużo marek które mają dobry serwis, naprawdę to jest multum, mam teraz na przykład QB usiadłem na nich, optyk zabrał dostałem(po półtora tygodnia) ten sam model wzmocniony o stalowe zawiasy, wymienili tylko front na mocniejszy pić rel. A wcześniej "markowe", to kazali mi się palować i kupić nową ramkę +szkła bo oni tego modelu już nie robią
Krafti - @lehv nie warto. Jest dużo marek które mają dobry serwis, naprawdę to jest m...

źródło: comment_1657711079YOiJDRQEqUyaQPD7W9XL5L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@lehv ja też ale co to za życie jak mijasz ziomka po drugiej stronie ulicy i co najwyżej zerkniesz jak debil i nie jesteś pewny. I nawet nie widzisz jak cię somsoadka obserwuję 20m dalej :p albo nie wiesz czy możesz przejść przez pusta ulice czy tam smutni panowie nie stoją w poblizu
  • Odpowiedz
@lehv: Nie ma wiekszego znaczenia jakie oprawki kupisz. Skup się bardziej na soczewkach, ja ostatnio kupiłam takie z powłoka ułatwiająca czyszczenie i to był taki game changer, ze jużnigdy innych nie będę brac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lehv: kup takie w których dobrze wyglądasz i dobrze się czujesz. Dla mnie ważne są szkła z powłoką dzięki której w zimę i jesień okulary mi nie parują.
  • Odpowiedz