Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
"Na co bym musial uwazac"


@Tragu: na 22 letnią klasę premium, która samego czasu była ulubionym autem wszelkich Sebastianów, a teraz nawet dla nich jest za stara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Zobacz na tę kierownicę. To może mieć przebieg bliższy pół miliona niż do tych 260 tys
  • Odpowiedz
@Tragu nie słuchaj #!$%@? tych debili. Sami jeżdżą corsami albo jettami które te głupie e46 bije wszystkim na głowę. Cena może wynikać z tego że to totalna bieda w środku z tego co widzę. Podstawowe #!$%@? fotele i tak dalej. Zwróć uwagę na kierownice rzeczywiście bo jest w #!$%@? znyrana. A tak to zobaczysz na miejscu może się też okazać że silnik #!$%@? olej jak #!$%@?. Trzeba zobaczyć na miejscu po zdjęciach
  • Odpowiedz
@Tragu: Miałem z 8 lat temu e46 która miała ok 500 tys km nalotu i wyglądała dużo lepiej niż ta, szczególnie w środku. Tutaj widać że robione było "na sportowo, ale tanio" - czyli filtry k&n, customowy znaczek z tyłu i ładne felgi - ale juz na ogarniecie znaczka z przodu i kierownicy to nie starczyło - czyli można myślec ze mechanika była traktowana tak samo. Ogólnie e46 weszło już chyba
  • Odpowiedz
@Tragu: cofnięty przebieg, 12 lat temu miał już 270k nalatane. Mam też historię i przebieg napraw, historię przebiegu, wyposażenie, akcje serwisowe

w 2018 miał ponownie 250k przebiegu na tablicach ZSL
  • Odpowiedz
@Tragu moje 330Ci miało 260k przebiegu w 2016 jak miało 12 lat :) a kupiłem w DE sam.
Niski przebieg to 20k/rok, no to po 22 latach 500k to tak zwyczajnie. :)
  • Odpowiedz