Wpis z mikrobloga

Cześć! W kwietniu w Zielonej Górze został pobity mój brat. Prokurator wydał postanowieni o upublicznieniu wizerunków sprawców. Może ktoś z Was ich rozpona?

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje 4 sprawców, którzy w dniu 22 kwietnia 2022 roku w rejonie ulicy Szafrana pobili mężczyznę. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają mężczyzn na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny w rejonie ulicy Szafrana w dniu 22 kwietnia 2022 roku przez czterech nieznanych sprawców.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o pobicie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952160, 47 7952150 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.


za: https://zielona-gora.policja.gov.pl/go2/serwis-informacyjny/aktualnosci/42252,CZY-ROZPOZNAJESZ-TYCH-MEZCZYZN.html

#zielonagora
iwan59 - Cześć! W kwietniu w Zielonej Górze został pobity mój brat. Prokurator wydał ...

źródło: comment_1657706356BCXjrtoL1s6618YYVtZbzB.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
@iwan59: Mają ich twarze i od kwietnia ich nie znaleźli?! XkurłaD


@ANDRZ_J: Monitoring jakoś magicznie wszczepia GPSa? Jeśli nie byli wcześniej notowani czy nie mieli dozoru to nawet dzielnicowy ich nie zna. Ja nie wiem skąd przeświadczenie o jakimś magicznym funkcjonowaniu kamer
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: > Mają ich twarze i od kwietnia ich nie znaleźli?! XkurłaD

ostatnio w Częstochowie, w centrum samochód przejechał po jakimś gościu który połozył się na przejściu dla pieszych. POLICJA prosiła lud o pomoc w ustaleniu przebiegu wydarzeń i też właściciela samochodu który typa ominął XDDD. Centrum miasta, na co drugim budynku kamera...
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: no heloł, taka jest policja naprawdę, jakby mogli to by już umorzyli, a napinka w memach czy soszialach błaznów tj. sierżant bagieta tego nie zmienia
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: jakby ktoś przyszedł z bannerem na wiec morawieckiego to dawno by go znaleźli i zamknęli w berezie. takimi błahostkami jak pobicie to policja nie ma czasu się zajmować
  • Odpowiedz
@iwan59: Wspolczucia mireczku i zdrowka dla braciaka. Moim zdaniem prawda jest taka, ze Psiarnia nie chce ich znalezc. Watpie zeby Ci debile planowali pobicie kogos na miescie. Musialy ich jakies inne kamery zarejestrowac, musieli gdzies karta zaplacic za alko/zarcie wiec to chyba juz nie jest problem po transakcji
ich namierzyc? Czy po prostu za glupi jestem na to.
  • Odpowiedz