Wpis z mikrobloga

@janinapomidor: Nie zrozumiałeś. Teraz w grach gdzie masz wybór de facto płci nie ma już "kobieta/mężczyzna" wyboru tylko jest wybór "typ ciała A, typ ciała B" po to, żeby sam wiesz kto zaraz nie zaczął drzeć mordy. Z takich głośniejszych tytułów ostatnio to np Elden Ring to miał przy tworzeniu postaci. @PrzeKomentator: Żadne urojenia. Jest jak napisałem powyżej.
@dracul: Mi to by akurat nie przeszkadzało ale nie nazywanie rzeczy po imieniu już mnie trochę irytuje. Jak ktoś chce sobie zrobić zielonego chłopa aliena z głosem dziewczynki to niech to zrobi natomiast "typ ciała a" to a tu ci stoi ewidentnie chłop to już jest właśnie ta wkurzająca "nowomowa" bo jakiś ułamek procenta ludzi ma coś z głową. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janinapomidor: Jakbym był właścicielem twitcha i taki gówno content generowałby mi takie szekle o których Kowalski może pomarzyć to też bym miał #!$%@? w jakieś żale wykopków xD. Co nie zmienia faktu, że uważam to za syf.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: moim zdaniem to celowy zabieg żeby tęczowi się nie sapali o tylko dwie płcie czy inne #!$%@?. A każdy normalny jaka różnica jest widzi i nie powinien mieć z tym problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leel00:

skoro kobiet nie ma, to co z tą koszulką?


1. Kobiety są.
2. Bo to piersi - pytaj swoich kolegów konserwatystów dlaczego są wyrugowane z przestrzeni publicznej. Raczej lepiej się na tym znają niż lewacy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: tymczasem w Cyberpunku można ściągnąć spodnie i latać z gołym naganiaczem, nawet wybierasz czy obrzezany i jaki rozmiar a kobiecej psiochy nie ma ani przez sekundę w grze xD