Wpis z mikrobloga

  • 10
@Bratkello kierunek z którego rowerzysta przyjechał nie ma ścieżki w ogóle. Jeśli chciałby jechać w tamtym kierunku jest ładnie poprowadzona po i na drugą stronę.
  • Odpowiedz
@mroz3: zgodnie z logiką tego dziadka, skoro za wjechanie na rowerze na przejście należy się wywrotka, to za naruszenie nietykalności cielesnej należy się kosa w żebro.
  • Odpowiedz
@Bratkello już nie przesadzajmy. Sam niedawno nadawałeś na to że rowerzyści to bydło w tym mieście bo jeżdżą pod prąd i nie ogarniają nawet jak mają ścieżki.

Ile razy mialem już scysje z debilem bo on jedzie po chodniku i na mnie dzwoni bo on nie będziesz jechał ścieżka bo by musiał przejść na drugą stronę.

Jedna sprawa to fakt, że ścieżki się urywają. Druga jest taka, że całkiem sporo baranów
  • Odpowiedz
Ostatnio przy wyjeździe z Kauflandu (jakieś 100m w prawo) prawie wjechałem w rowerzystę, który nawet nie zwolnił tam na przejściu.
  • Odpowiedz
  • 17
Gość jedzie spokojnie, niewiele szybciej niż pieszy ale dziadowi wszystko przeszkadza. Na emeryturę takich ludzkich odpadów każdy z nas się codziennie składa ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan co innego jak ktoś jedzie jak powalony tym chodnikiem, a co innego jak jedzie spokojnie i nie przeszkadza innym (chociaż nawet jeśli jedzie jak debil to nie zmienia to faktu, że ja bym kolesiowi ryj obił i to dokładnie). Ja osobiście jako pieszy wolę rowerzystów na chodniku niż pieszych. Rowerzysta nie zmieni nagle kierunku o 90°, nie zatrzymują się nagle w miejscu, nie zygzakują, nie robią zwyczajnie tyle
  • Odpowiedz
@Viking-nie mówię żeby do kogoś skakać z lapami. Mówię że jak jedziesz po chodniku gdzie cie być nie powinno na rowerze to nie #!$%@? dzwonkiem że mam cie puścić.

Tak też nie lubię jak ktoś lezie jak ciolek ale rozumiem, że typ ma prawo tam być. Poza tym nie zrobi mi krzywdy raczej. Rowerzysta jak się we mnie wpieprzy to raczej będzie szybszy od pieszego więc szanse że wyjdę na tym
  • Odpowiedz
zgodnie z logiką tego dziadka, skoro za wjechanie na rowerze na przejście należy się wywrotka, to za naruszenie nietykalności cielesnej należy się kosa w żebro.

@webdruid: powinno być obywatelskie zatrzymanie, mandat dla rowerzysty
  • Odpowiedz
zgodnie z logiką tego dziadka, skoro za wjechanie na rowerze na przejście należy się wywrotka, to za naruszenie nietykalności cielesnej należy się kosa w żebro.


@webdruid: to jak on wejdzie wielki pan na DDR to trzeba go przejechać na hulajnodze z prędkością 60 kph ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz