Wpis z mikrobloga

Rowerzysta winny, niech kierowcy dostaną taką samą infre co piesi i rowerzyści to też będą tak się poruszać.


@Bratkello: gdzie jest infra dla mojego dodża rama sie pytam? nie ma infry, wiec zeby sie zmiescic na pasie bede kosil kolarzy na szosówkach po prawej.
jak ktos cos odwali to zawsze sa cudowne dzieci dwoch pedalow na szosowkach, nigdy na innym rowerze, ciekawe dlaczego.
  • Odpowiedz
Do tego i tak ma zielone światło, więc to nie ma kompletnie znaczenia, czy idzie czy jedzie.


@Noxgate: dokładnie w tym przypadnie nie ma, masz rację. Ale ogólnie już nie za bardzo - bo kierowca skręca w prawo, widzi puste przejście dla pieszych, żaden pieszy się nie zbliża, więc chce przez nie przejechać - a tutaj nagle wjeżdża na nie rowerzysta, który widzi zielone światło...
  • Odpowiedz
@mroz3: Znaleźli gościa? Na nagraniu nie widać, by ktoś reagował, może co najwyżej facet, który dopiero wjeżdżał w kadr.
Troszkę bym dziadziusia naprostował, wkurzają mnie niemiłosiernie tacy wielcy książęta, którym przeszkadza minięcie się z rowerem na przejściu. Czasem nawet na pustym mając pas 3m dla siebie potrafią sapać.
Zawsze jest to jakiś stary dziad lub baba, wkurzona na cały świat.

I jakoś do mnie tylko burczą pod nosem i żaden
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: przecież staremu to bym przypomniał ZOMO po czymś takim. #!$%@? zgred. We Wrocławiu pełno takich zjebów chodzi, ale dla takich nie mam litości. Wiązanka z #!$%@? i #!$%@?ów i jazda dalej.
  • Odpowiedz