Wpis z mikrobloga

@Pyoter: Jakby youtube był kiedy miałam 8 lat to też bym była już miliarderką, przez tydzień nagrywałam swoją stację radiową (wujek mi wysłał tani mikrofon do rozmowy na Skype) a później to usunęłam xd ale kreatywność i wyobraźnia była, jak człowiek dorasta to to mu zanika :( bo nikt się już nie zachwyca kreatywnym dorosłym tak jak kreatywnym dzieckiem, to była jedyna taka szansa w życiu i przez brak warunków została
@Prima_aprilis: nie tylko media społecznościowe, ze sportem jest tak samo. Każdy chciałby być jak Messi, Ronaldo czy inny Zlatan, ale to są tylko ci którym się udało. Za nimi stoją miliony dzieciaków które zainwestowały bardzo dużo w sport, a dzisiaj muszą pracować za minimalną, bo zamiast się uczyć i rozwijać na innych polach, to całe dnie spędzały na treningach. Niestety, może być tylko jeden Mr. Beast i jeden Pewdiepie, całą resztę
Na tego jednego przypada 9999* innych, którzy poświęcają wszystko, żeby być jak ten jeden a i tak osiągną gówno i życie ich zweryfikuje w swoim czasie. Ten mem to idealny obraz #!$%@? umysłowego przez ogólnie pojęte media społecznościowe, gdzie równamy się tylko do ludzi, którzy osiągnęli spektakularny sukces.


@Prima_aprilis: Piękny komentarz
@Pyoter: Laska sprząta doszczętnie zapuszczone domy i mieszkania ludzi "po przejściach" np. z "depresją po śmierci królika".
Przynajmniej wkłada w to więcej pracy niż 9 latek grający z minecraft.
14:47, TLDW: w zeszłym roku zarobiła na czysto 300 000 € wypuszczając 1 film na tydzień/dwa przy niemalże zerowych kosztach bo sponsoruje ją m.in producent środków czystości.