Wpis z mikrobloga

Rozumiem, ile jest w tej chwili tych rodzin? Nawet gdybyś przełożył liczbę ofiar na liczbę osób które to dotyczy to wciąż jest to tyle co nic w skali całego kraju i tego że jest to działanie na rzecz Rosji. Mnie bardziej obchodzi jednak teraźniejszość
  • Odpowiedz
@kolegazioma: Z Wołyniem mam osobiste koniugacje i po wojnie sam będę pierwszy by wymagać wywalenia czerwono czarnej szmaty. Ale czepiać się o historię kiedy jesteśmy w samym środku wojny? (Tak my także, jedyne co nas chroni to amerykański parasol przed skończeniem jak Białoruś) Przecież to oczywiste działanie na korzyść Rosji i auto-sabotaż.
  • Odpowiedz
3/4 osób nie wiedziało o wirusach przed pandemią! Trendy googla nie mają odzwierciedlenia w tym czy ktoś o czymś słyszał/wiedział czy nie.


@Pikas: oho dobra XD już wiem z kim mam do czynienia XD brak czarmandera w avatarze mnie zmylił
  • Odpowiedz
ale zabicie 50 osób 1000 kilometrów za granicami kraju już jak najbardziej?


@Pikas: oczywiście, że tak. Dlaczego — już o tym pisałem, dosłownie zdanie później. W tej chwili rosja jest naszym wrogiem i antagonizowanie Ukraińców ze względu na sprawę sprzed 100 lat to działanie na korzyść tej pierwszej. Dlatego takie plakaty powinno się zrywać i jak najbardziej jest to propolskie działanie.
  • Odpowiedz