Wpis z mikrobloga

Napiszę raz jeszcze bo uciemiężony prawik spłakał się do muminkowej moderacji. Kwestia wołynia pojawia się tylko i wyłącznie gdy Rosja odpala szambiarkę z propagandą oraz oczywiście w okolicy rocznicy. Rękoma ciężkomyślących patriotów o łagodnym usposobieniu wobec ich ukochanego państwa na wschodzie robi tytaniczną robotę żeby wbić klin pomiędzy relacje polsko-ukraińskie. Udaje im się to nawet przesadnego angażowania ichnich trollowni.
  • Odpowiedz
Sranie się o historię która wydarzyła się prawie 100 lat temu

@markhausen:
O Holocauście też tak powiesz? Jakoś w tym przypadku to nie ma problemu żeby ścigać jakiegoś 99-letniego strażnika z obozu koncentracyjnego. Jasne, większość osób nie żyje, ale zapewne są jeszcze jacyś zbrodniarze którzy żyją i mimo że ciężko mówić w tym przypadku o ukaraniu skoro większość życia przeżyli to nadal dla zasady powinno się ich postawić przed wymiarem sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@markhausen: nie , mówię o człowieku który to zerwał. Czy się to komuś podoba czy nie Ukraińcy wymordowali tysiące Polaków na Wołyniu i nie tylko , nie należy o tym zapominać. Nie twierdzę ze obecnie Ukraina nie ma racji , walczy z rucholami dzielnie , ale zrywanie z przeszłością spowoduje brak przyszłości. Zrywanie plakatu to brak szacunku. Nie było na nim nic nieprawdziwego czy obraźliwego.


@Loraczio94: o wołyniu to sobie
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: patrzcie co to za spaczenie i odwrócenie wartości. Człowiek który neguje ludobójstwo jest uznawany za patriotę a człowiek który pamięta o ludobójstwu jest uznawany za ruską onucę. Jakich my czasów dozylismy. A ten który to zerwał jest banderowskim d&*iłem i powinien się leczyć
  • Odpowiedz
Nie Ty będziesz oceniał czy jestem zdrajcą czy nie, jakbyś czytał ze zrozumieniem co napisałem to byś wiedział o co mi chodzi. Pójdę gdzie jako mięso armatnie ? O ile mi wiadomo w Polsce nie ma wojny. To po pierwsze, po drugie był czas na to i przed wojną żeby załatwić sprawę Wołynia. Strona ukraińska nie była zainteresowana. A to że nikt nie będzie pamiętał o polskiej pomocy to Ci gwarantuje -
  • Odpowiedz
@lukaszlukaszkk: i zmarwie Cię , ruskie bydło jest zbyt silne do załatwienia raz na zawsze , nikomu się to jeszcze nie udało , chociaż kibicuje w tej kwestii Ukrainie i nie tylko , z tego co wiem to sporo jeszcze jest państw które Rosja #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@zwykly_ktos wiata przystankowa tak bardzo na miejscu na pseudoedukowanie mnie ze strony jakiegoś narodowca. Tam by mnie nawet nie zdziwiło 2000 pne 2000 ne oraz 300 tys ofiar bo te matoły publicznie grają już cyferkami dla emocji i elektoratu.
  • Odpowiedz
Tylko nasz narod potrafi rozpamietywac rzeczy sprzed 80 lat i trzymac sie przeszlosci

@b0dzi0: Tylko ty potrafisz "myśleć", że tylko Polacy pamiętają o historii. Żydom też ubliżasz, bo wspominają o holokauście?
  • Odpowiedz