Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fennrir: Saharyń był operacją wojskową, przeprowadzoną i zaplanowaną przez dowodctwo AK, więc mówienie, że dowodzący nie mieli pojęcia co się dzieje jest wysoko nietrafioną tezą. Widzę, że polskie działania w tym rejonie usprawiedliwiać tym, że Ukraińcy robili tak samo. To jest dopiero symetryzm
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Przypominam że razem organizowaliśmy euro, i nikt wtedy nie poruszał tematu Wołynia.
Porównanie z Niemcami jest chyba nieadekwatne, bo Niemcy faktycznie jako państwo okupowało nasz kraj, i wymordowało jakieś 18% ludności.
  • Odpowiedz
Jestem Polakiem i zerwałem to gówno to bo jawna prowokacja, która pojawiła się w nieodpowiednim czasie. Możecie sobie szury grzać temat sprzed lat ale nie w momencie gdzie trwa otwarty konflikt na Ukrainie i powinniśmy stać z Ukraińcami w jednym szeregu. Powinniśmy wspierać Ukrainę a nie się szarpać nawzajem. Wiadomo komu na tym najbardziej zależy.

Wracając z pracy zerwałem na drugim przystanku kolejny gównoplakat. Ludzie nic nie powiedzieli, przeprosiłem powiedziałem, że nie
  • Odpowiedz
@PeterGosling: mów za siebie.
@zwykly_ktos: ale jesteś debilem xD liz dupsko ukrom dalej xDDD
Tym bardziej powinno się tera zmówić bo teraz oni wiedzą co czuli Polacy jak ich przodkowie zabijali. Sprawa Wolynia musi być rozliczna. Uktiana jak chce pojednania powinna usunąć Banderę i UPA z historii, usunąć nazwy ulic jego imieniem. Mówić że to zbrodniarz. Wtedy można mówić o normalnych relacjach. Aktualnie Ukraina jest na naszym pasku.
  • Odpowiedz
@lukaszlukaszkk: przecież wystarczy że Zelenski w imieniu ukriancy przeprosi, poprosi o wybaczenie i usunie Banderę z historii. Zmieni nazwy stadionow, ulic, usunie pomniki. To nie jest ciężkie zadanie. Z szacunku dla polskich ofiar powinien to zrobić.
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: Jeśli Ty zerwałeś ten plakat, powiem krótko, że jesteś śmieciem, tak jak ten zerwany plakat i powinieneś trafić do kosza. Rzeź w Wołyniu to była tragedia i powinno się tępym Ukraińcom to walić do łbów, a biorąc pod uwagę jak bardzo Polacy im pomagają to celebryta-prezydent Ukrainy powinien chociażby z ludzkiej przyzwoitości zareagować chociażby pozbawiając Banderę i UPA statusu bohaterów narodowych.

BTW dla ogółu, każdy kto piszę, że Ukraińcy
  • Odpowiedz
ja za swojego ojca też nie przepraszam, to czemu ktoś ma przepraszać za pradziadka.


@Dorken: O i to jest mądre, ja tak samo mam gdzieś, dziwnym trafem o katyniu co zginęło XX więcej osób w ogóle nie mówią. No ale bycie jezusem narodów to u nas chleb powszedni, zawsze umęczeni zawsze poszkodowani.

Jeśli Ty zerwałeś ten plakat, powiem krótko, że jesteś śmieciem,


@razzor91: XDD to idź sobie wieszać
  • Odpowiedz
@Mikka: Tak nie istniał, że wystarczy w google zrobić sortowanie po datach i wychodzi na to, że temat był poruszany w TVP, RP i innych mediach. Sam o Wołyniu słyszałem jeszcze w czasach Ukrainy sprzed Majdanu. Najwięcej do popularyzacji tematu Wołynia wniósł okres zupełnie niezwiązany z wojną na Ukrainie, gdyż mniej więcej w okresie przejęcia przez pis władzy był zwrot społeczny w stronę historii XX wieku. Nastroje przeciw uchodźcom z
  • Odpowiedz
Tak nie istniał, że wystarczy w google zrobić sortowanie po datach i wychodzi na to, że temat był poruszany w TVP, RP i innych mediach.


@MLGkunek: To jakim cudem bez kontrowersji i społecznych anty ukraińskich nastrojów zorganizowaliśmy wspólnie z Ukrainą Euro 2012? Nie pamietam zęby wtedy ktokolwiek poruszał temat Wołynia.

Najwięcej do popularyzacji tematu Wołynia wniósł okres zupełnie niezwiązany z wojną na Ukrainie,


Okres po majdanowy, kiedy Rosja otwarcie wmieszała
  • Odpowiedz
Czy jesteś równie aktywny w trwającej obecnie na Białorusi akcji niszczenia polskich cmentarzy wojennych, czy tam już spoczko?


@Filipterka25: Nie, to nie jest spoko, nie próbuj bić chochoła, władze Rosji i Białorusi to śmiecie bez honoru którym należy się pętla na szyi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@razzor91:

BTW dla ogółu, każdy kto piszę, że Ukraińcy zabili Polaków i wyklęci też pacyfikowali wioski jest debilem i to jest oczywisty fakt


To chyba ty jesteś nieukiem, ignorantem historycznym. Sprawdzić ten fakt można wpisując w google odpowiednią frazę, ale twój mały, nacjonalistyczny móżdżek tego nie pojmie
  • Odpowiedz
@mexxl: Wszystko trzeba napisać dosłownie, inaczej nie zrozumie. UKRAIŃCY ZNĘCALI SIĘ NAD OFIARAMI. To nie jest to samo co zabójstwo. Rozrywanie końmi, odcinanie głów, walenie niemowlętami od drzewa. Jakbyś Ty nie był ignorantem historycznym to byś wiedział, że ludzie w tamtych czasach najbardziej się bali trafić na właśnie zwierzęta ze wschodu, jak UPA czy Rosjanie, bo naziści po prostu zabijali. Wyklęci święci nie byli, ale robienie z nich zbrodniarzy, a
  • Odpowiedz