Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki i Mirabelki. Mam współdzielony balkon oddzielony pleksi. Jestem nałogowym palaczem papierosów( niestety) mam sasiadke obok która tego nie toleruje mówiąc ze ten dym jest u niej w mieszkaniu i jest alegiczka. Gdy pójdę zapalić trzaska drzwiami by znać o tym ze to jej przeszkadza. Dzwonilem do spółdzielni zapytac sie o regulamin czy palenie na balkonie jest dozwolone czy nie, usłyszałem ze mozna palic na balkonie p-------y. Pytanie brzmi czy może mi coś zrobić? Jest jakis przepis karny? I najważniejsze pytanie co robić? Olewać to i palić nornalnie? Móze ktoś tu jest ogarnięty w tej kwestii:) pozdro!
  • 364
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s---k a czemu palacz ma być pokrzywdzony i nie móc sobie zapalić, może niech tamta pani pomyśli że odbiera komuś sposób na rozładowanie stresu
  • Odpowiedz
@lukaszos: pal śmiało. Chyba że chcesz być miły dla sąsiadki to zanotuj taki wiadraczek z odpustu kolorowy na balkonie i pal jak będzie wiać wiatr w drugą stronę albo będzie bezwietrznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukaszos w niektórych wspólnotach jest zakaz palenia na balkonach. Skoro dopytales i można to spoko. Niestety jeśli sąsiadom przeszkadza to żeby nie wyjść na chamskiego sąsiada dobrze by było nie palić.

Może spróbuj z iqos, gloo czy inne efaje. Dym tak nie śmierdzi a nikotynę dostaniesz.

Druga opcja to palenie pod blokiem.
  • Odpowiedz
Z punktu widzenia prawa, gdybys mial tylko balkon dla siebie to nie ma przepisow ktore zabraniaja palic na balkonie (niestety), natomiast jesli balkon jest wspoldzielony czyli ma wlasnosc wspolna to sa przepisy ktore zabraniaja palenia - przepisy dotyczace palenia w miejscach publicznych.
  • Odpowiedz
@s---k no dokładnie, jak sam przyznales masz argumenty z d--y i każdy da się obalić odwracając to pytanie, stres też powoduje choroby by a niektórzy się papierosami odstresowuja. Tak samo jak niektórzy stresują się gowniaki dracymi jape o 4 rano jak mają budzik o 7. Wolność Tomku w swoim domku i wara takim jak ty od tego co sobie robię w swoim mieszkaniu za które place swoje pieniądze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
moje życie moja sprawa i h-j Ci do tego. W--------m Ci sie w Twoje?


To napisał palacz @AleDlaczegoTak. I tacy ludzie mają prawa wyborcze xD Ty się pierwszy w---------z w cudze i jak ktoś domaga się od ciebie, żebyś TY PRZESTAŁ, to odpowiadasz, żeby się nie w---------i w twoje w----------e? xD
  • Odpowiedz
@s---k
Parafrazując twoja pierwsza odpowiedź: ludzie do krytyki są pierwsi a sami nie widzą jak szkodzą na co dzień swoim zachowaniem innym w swoim otoczeniu.

@lukaszos od razu hejtu, zawsze się pisze gowniaki o gowniakach na wykopie XD
  • Odpowiedz