Wpis z mikrobloga

Rozumiem, ze jest fuszerka, chłop chce zrobić samemu i tak to wychodzi, ale ni c---a nie rozumiem o co chodzi, ze to tyle trwa, przecież zanim on skończy ten dom to chłop na emeryturę przejdzie. Dlaczego op nie może wyjaśnić o co w tym wszystkim po prostu chodzi?
  • Odpowiedz
o co tu chodzi


@Mave: o to, że mimo intensywnego użytkowania schody cały czas wiszą a wykopowi eksperci srali żarem, że zaraz jebną. Żaden idiota nie miał racji oczywiście.
  • Odpowiedz
jak widzę ten fragment to kisne


@szasznik: jesteś po prostu ograniczony. Gdybyś umiał to policzyć to byś wiedział, że wszystko jest dobrze zrobione. Ale nie umiesz więc cię to bawi a tak naprawdę jak byś ogarnął o co chodzi to byś strzelił buraka ze wstydu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FejsFak: perspektywa xDDD
Robisz z siebie fachowca a postujesz same fuszerki na o-------l. Jeszcze rzucasz się jak ktoś się do tego przyczepi xD zlizuj majty bo chyba przesadzasz z tym wyzywaniem użytkowników
  • Odpowiedz
@FejsFak: nie byłeś taki wyszczekany jak ci z mordy robili galaretę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiadomo, bo ja w tej obsranej norze nie mieszkam :D ja krócej dom budowałem niż ty tą lepiankę rzeźbisz
  • Odpowiedz
@FejsFak: "zbudowałeś" schody niezgodnie z wszystkimi normami materiałowymi i jedyne co chroni cie przed kara i nakazem rozbiurki jest polskie prawo budowlane które nie nakazuje odbiorów przy kapitalnych remontach, nikt Ci nie chce dosrać wszyscy po prostu nie wierzą ze twój kontent nie jest jakimś performancem
  • Odpowiedz
rzucasz się jak ktoś się do tego przyczepi


@Bodzias1844: to się nie przyczepiajcie i będzie zgoda, przecież to jest proste - p------------z się to licz się z moją reakcją
  • Odpowiedz