Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest szansa znaleźć trenera personalnego do 60zl/h w #krakow ? Czy to jest raczej najniższa stawka za którą niewielu podejmuje się pracy?

Chce zacząć z siłownia, ale wolałbym to robić pod okiem kogoś doświadczonego, żeby nie zrobić sobie krzywdy i poprawić wadę postawy. Niestety widzę, że większość trenerów poniżej 100zl/h nie schodzi. Może ma ktoś jakieś namiary/opinie/polecenia? Najlepiej okolice Czyżyn.

#silownia #mirkokoksy #trening
  • 14
@arowsky: personalni w takim FP muszą jeszcze oddać 20zł klubowi. Wątpie żeby komuś za 40 zł chciało soę to robić a jak ma własne studio to ma dodatkowe koszta więc ttm bardziej poniżej 100 nie zejdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Macie może jakieś polecenia? Chyba faktycznie lepiej wydać więcej ale mieć pewność że dobrze na tym wyjdę.
@arowsky: Powiem tak, sam jak pracowałem to brałem dwa+ tyle co napisałeś. Ale nie raz zdarzyło mi sie zejsc z ceny dla kogos. Mysle, ze nawet jakiś w miarę ogarniety trener na start bedzie dobry, bo podstawy złapiesz szybko. 60zl to troche malo. Ale jak powiesz, ze wezmiesz 10 treningów za 600zl na start to nie jeden sie skusi. Dlaczego? Bo duzo trenerów nie ma nadmiaru klientow to raz, a dwa
W ogole tego tesktu o szanowaniu sie nie rozumiem. Mialem stalych klientow, wracających albo robiłem jakies deale o treningi za 70zl, jednocześnie majac innych klientów za 150
@Matemit: Trochę inaczej to wyglada obecnie, ceny poszły w górę przez ostatnie dwa lata i 60 zł/trening to niespotykane, ale może faktycznie użyłem złego słowa. To co mówisz to prawda, na początku klucz to się po prostu dogadać i sam też tak robiłem. Ważniejsza jest ciągłość podtrzymania usługi niż jednorazowa wycena. Wiem, że każdy pracuje za tyle, za ile wycenia swoją pracę znając stawki obowiązujące na rynku. Dla mnie aktualnie 60-70zl