Wpis z mikrobloga

@mistejk: Tam jest teksańska masakra krótkich. Choć patrząc na sam kurs, to bym teraz S zapakował. Zobaczy się w poniedziałek. Opór wydaje się tu mocny. Minus taki, że razem ze spreadem sensowny stop to obecnie ze 600 zł na każdego mikro. Ponad 100pln na sam spread w bossafx.
@DJ007: @mistejk: Bóg wie co się dzieje. Nie wchodziłbym teraz w żadną pozycję - wgląda niepokojąco podobnie do tego zwariowanego rajdu z początku wojny. Nie mogę znaleźć żadnego info, które mogło odwalić taki numer.

Jedyne co jest pewne, to to że wykres pójdzie w prawo.
@Filipterka25: Obserwuję ten rynek od dłuższego czasu, tam nie ma płynności dużej i mocniejsze pokrywanie pozycji w dowolną stronę może robić takie strzały. Czekam na sytuację gdy zmienność się zawęzi i wyskoczymy z progu zmienności dołem. Miejsce teraz jest wg mnie dobre do takiej akcji. Ale tak, żeby stop na 1 mikro był tańszy niż 400 pln, więc nie będzie to łatwe. Takie trochę łapanie komara w rękawicy bokserskiej. Moje dotychczasowe
@DJ007: Do tego dodajmy duża wrażliwość palladu na wydarzenie geopolityczne (rajd w górę na początku wojny) i całkowicie losową wrażliwość na info z automoto (chyba miał obsuwę o 10% jak poszła plotka, że do katalizatorów będzie używana platyna - nie było żadnych konkretów, poszło hasło i poszło).