Wpis z mikrobloga

Korwin znów potwierdził rosyjska narracje mówiąc, że prące do wojny siły w Polsce planuja wojne z Rosja już jesienia tego roku. i dziwi się po co zamawia sie duże ilosci uzbrojenia na lata kolejne.
Piekna synchronizacja, bo akurat teraz Rosjanie tęz rusyzli z kolejnym odcinkiem kampanii z cyklu ''Polska stanowi zagrożenie dla pokoju w regionie''.

https://twitter.com/JkmMikke/status/1545079507249405955

#ukraina #rosja #konfederacja
#korwin #polityka #wojsko
  • 12
@szurszur: Dostarczanie śmiercionośnej broni, przerzut broni, agresywne sankcje i lobbing, szczucie na Rosjan w każdej sferze, organizowanie alternatywnych władz białoruskich, niszczenie miejsc pamięci.
@Kapitalis:

Dostarczanie śmiercionośnej broni


Rosja dostarcza i zwiększa siły militarne na Białorusi¯\(ツ)_/¯

przerzut broni,


Rosja przerzuca broń do obwodu Kaliningradzkiego ¯\
(ツ)_/¯

agresywne sankcje


Te które podobno wg krula nie działają XDD Tu pożna odpowiedzieć regulrnymi wstrzymywanie mimo umów dostaw gazu pod różnymi pretekstami¯\(ツ)_/¯

lobbing


To dobre XD Czy zdjęcie Brauna z ruskim agentem to doskonały przykład lobbowania ruskich¯\
(ツ)_/¯

organizowanie alternatywnych władz białoruskich


Tutaj akurat nie mam odpowiedzi,
Te które podobno wg krula nie działają XDD


@patykiem_pisane: Działają. Sęk w tym, że są obustronnie szkodliwe.

Czyli mamy przykłady, że to jednak Rosja dąży z nami do wojny


@patykiem_pisane: I te kręgi, o których mówi Korwin, najwyraźniej o tym coś wiedzą.
Działają. Sęk w tym, że są obustronnie szkodliwe.


@vrim: Po cenie węgla mogę się częściowo zgodzić. Ale po PKB Rosji i w zasadzie dekadzie stagnacji gdy Rosja w 2012 roku przewyższała nas czterokrotnie a dzisiaj już dwukrotnie - mam jednak inne zdanie.

I te kręgi, o których mówi Korwin, najwyraźniej o tym coś wiedzą


A dowód ma na to że Polacy chcą wojny we wrześniu jest taki że program zbrojeniowy polskiej