Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj w środku Europy, 2021 rok. Chuliganka Schalke goni i #!$%@? własnych piłkarzy, tylko dlatego, że spadli z Bundesligi XD To ogólnie zajebista zachęta dla potencjalnych, zagranicznych inwestorów, żeby ładować siano w niemieckie kluby i niemiecką ligę xD Bundesliga zawsze była żałosnym gównem, jest gównem i po tych wydarzeniach widać, że gównem jeszcze na długo pozostanie, bo nikt normalny nie zainwestuje tu nawet złamanego centa.
#mecz #ekstraklasa #mirkohooligans #pdk #nazachodziesobieporadzili
jedrzejk - Cywilizowany kraj w środku Europy, 2021 rok. Chuliganka Schalke goni i #!$...

źródło: comment_1657269141jE2kNvTD5XJ15oX537qmLn.jpg

Pobierz
  • 13
@jedrzejk Piłka nożna zawsze była żałosnym gównem, jest gownem i będzie, kto normalny inwestuje pieniądze w piłkę nożną, tylko szejkowie, strata pieniędzy. Kupisz sobie klub i musisz dogadać się z garstka kibiców bo jak nie to ci stadion #!$%@? xddd Nawet jak mój klub będzie przegrywał co mecz 100:0 to nie jest to powód żeby #!$%@?ć stadion czy atakować piłkarzy xD
@Ludzik90 np. Stadion we Wrocławiu koszt utrzymania ok 12 milionów złotych, klub płaci czynsz około milion rocznie, pozostałe pieniądze spadają z nieba. Biorąc pod uwagę ile kosztowala budowa tego stadionu, to ta inwestycja nie zwróci się nigdy. Który klub w ekstraklasie wybudował sobie sam stadion i nim zarządza? Termalica? Już #!$%@? z tym, że oni w ekstraklasie nie grają
@Ludzik90 No przecież specjalnie podałem przykład Termaliki bo to praktycznie jedyna taka prywatna inwestycja, czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jakie to ma znaczenie, że stadion był zbudowany na Euro, co to zmienia? Twierdzisz, że w piłce są pieniądze tymczasem, praktycznie żaden klub nie jest w stanie sobie samodzielnie wybudować stadionu i płaci mniej za wynajem niż wynoszą koszty utrzymania. Gościu to tak jakbym ja chciał sobie postawić biedronkę u siebie w
@Ludzik90 A dlaczego mam mieć jakikolwiek pomysł? Napisałem, że pilka nożna to strata pieniędzy, a tobie się to niepodobało. Szczerze #!$%@? mnie to, jak kluby nie stać na stadion to ich problem, niech grają na mniejszych albo bankrutują. Jak ja bym chciał postawić klub nocny w centrum miasta i nie byłoby mnie stać na lokal to czyj to jest problem, mój czy miasta? Nie stać mnie to nie mam klubu nocnego, niby
@Ludzik90 Tak tylko kto mi wynajmie lokal za 10% tego, ile kosztuje utrzymanie tego lokalu? Tak robią kluby piłkarskie ( ͡º ͜ʖ͡º) To może jak mieszkanie w Warszawie takie fajniejsze kosztuje 4000, to znajdź kogoś kto mi je wynajmie za 10% tego.