Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki, zostało mi 4 dni do końca redu i czuję, że polegnę kurde. Rozdrażnienie w #!$%@?. Spadek nastroju w #!$%@?. 4 najtrudniejsze dni #!$%@?. Ostatnio jak zrobiłem cheat day i wrzuciłem normalna ilość jedzenia to poczułem taki błogostan jakbym się heroiną naćpał.

Ten #!$%@? stubborn FAT z brzucha tak trzyma, że nic go kurde nie rusza.

Jestem #!$%@? na wszystkich i pokłóciłem się z dziewczyną. To jest niesprawiedliwe, że facet wygląda dobrze tylko od 12 procent bf w dół.

Moje ciało zaprotestowało i nie pomaga już nic. Joszka nie pomaga. Interwały nie pomagają. Trzymanie wszystkiego dopiętego nie pomaga. Kurde. Na tych poziomach to jest hardcore. PTASZYNY MOJE #!$%@?!

Jestem bliski poddania się.

4 dni kurde.

#dieta #mirkokoksy #silownia #sport #kulturystyka #fitness #suplementy #sterydy #doping
  • 34
  • Odpowiedz
@keev123: A masz tak, że jak wychodzisz z redu i ćwiczysz na siłce to jeszcze przez chwilę na początku pali się fat i wyglądasz lepiej niż w końcówce redu?

Ja tak ostatnio miałem i liczę na to teraz też.
  • Odpowiedz
@adik3x: Dlatego jak wychodzisz z redu i chcesz już normalnie jak człowiek żreć pizzę, burgery itd to musisz ostro trenować, żeby spalić w przybliżeniu tyle ile zresz.

Ja mam niedługo urlop i też nie zamierzam sobie odmawiać jedzenia w restauracjach. Dlatego będę ciężko trenował.
  • Odpowiedz
@adik3x: o tym właśnie piszę. O żarciu jak świnia. Ze skrajności w skrajność. Do tego pewnie leżenie do góry brzuchem przez większość czasu. Ja na wakacjach też #!$%@? za 3, ale do tego mam dużo ruchu. Robię dużo kroków, pływam, jeżdżę na rowerze, nawet zazwyczaj jakaś siłka wleci. Nie zdarzyło mi się przytyć więcej niż 3 kg w tydzień przy takim trybie
  • Odpowiedz
: Wiesz stary. To jest tylko po to, żeby zrobić sesje zdjęciową, bo mam koleżankę, profesjonalna fotografkę i ona ma mi zrobić.


@Ynfluencer: xD wszystko żeby zrobić sobie zdjęcie na tindera, co za gość

Wystarczyło zainwestować w kurs fotoshopa
  • Odpowiedz
#!$%@? tam ćwiczyłeś bajkopisarzu, nawet raz się #!$%@? nie podciągnąłeś, ty nawet na siłowni nie byłeś hehe, stary co ty #!$%@?.

Tak jak kiedyś zrobiłem w #!$%@? zajebiste rzeczy i nikt mi nie wierzy, a nigdzie tego nie udokumentowałem i się wszyscy złośliwie nabijają.


@Ynfluencer: zamiast robić jakieś fotki lepiej idź na 2137, mentalnie to jesteś chyba w gimnazjum skoro czujesz potrzebe udowadniania czego jakimś "kumplom".

Robisz te rzeczy dla
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Nie czuję potrzeby udowadniania komuś niczego, ale sprawia mi satysfakcję jak ktoś jest złośliwy i cyniczny i dostaje po nosie, a faceci non stop rywalizują i sobie dopiekaja jak Ty mi teraz.

Zawsze tak było, jest i będzie.
  • Odpowiedz