Wpis z mikrobloga

@Lesrley: Nigdy nie grałem w jedynkę ale dwójeczkę uwielbiałem i ogrywałem wielokrotnie. Jedynie te respawnujące się posterunki zajebiście irytowały

Ten gorący i duszny klimat Afryki też był świetny, no i ogień który w zasadzie później (albo po trójce, już nie pamiętam) "znerfili" i nie wyglądał tak dobrze ani nie robił takiego efektu

No i dobre czasy jak do zwykłych pudełek z grami dorzucali jakiegoś bonusa ( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz BorysKafarov - @Lesrley: Nigdy nie grałem w jedynkę ale dwójeczkę uwielbiałem i ogryw...
źródło: comment_1657191879DhH7znuapeLcK5LgxPtufz.jpg
@BorysKafarov: Pamiętam ten rozprzestrzeniający się ogień, nastawianie złamanych palców, wyciąganie kuli z ciała, zacinające się bronie, tabletki które było trzeba łykać by zatrzymać efekty choroby....gra miała mega klimat ale mega gówniane zakończenie i te posterunki to #!$%@? sprawa tak jak i powtarzające się misje- niszczenie konwojów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie pojeździłbym nocą po Afryce :)
@Lesrley: Te animacje leczenia się też w następnych częściach "ugrzecznili" xd. Szkoda

Ale klimatem tak czy siak jeden z lepszych FC, na równi ze spinoffem Blood Dragon

Mogliby zrobić następną część z powrotem w Afryce właśnie w klimatach takich afrykańskich bojówek i watażek z prażącym słońcem. I tym razem z lwami bo w dwójce nie było drapieżników, z tego co pamiętam nie potrafili wtedy jeszcze ogarnąć "ekosystemu" xd
@Lesrley: Gra wygląda dzisiaj jak gówno nie oszukujmy się

Pamiętam czas jak kumpel kupił nowego kompa, odpalił Far cry i 10 minut podniecaliśmy się jakimiś rurami, a później jak wyszedł z tych kanałów czy czegoś tam na wyspę to biliśmy brawo xDDDDD

Ale przy nowych grach Far cry wygląda słabo
Pobierz KiedysMialemFejm - @Lesrley: Gra wygląda dzisiaj jak gówno nie oszukujmy się 

Pami...
źródło: comment_1657192744QtFQtasWmrxJyLShcNyVOL.jpg
@alex-fortune: możliwe, następne części tak bardzo poprawiły mechaniki że teraz dwójka .OZE się wydawać już bardzo archaiczna

Ja tak miałem też chociazby z borderlandsami gdzie dwójka to był taki skok w mechanice że w jedynkę się prawie grać nie dało mając z tyłu głowy dwójkę xd