Wpis z mikrobloga

Czy było wam przykro, że uprawiacie seks z osobą która pierwszy raz ma za sobą i nie przeżywa już go z wami? Że nie jesteście pierwsza osoba dla drugiej strony z którą zaczyna życie seksulane? Że był ktoś inny o kim przez to będzie zawsze pamiętać i wy tym samym nie jesteście tak istotni jak tamta pierwsza osoba?
#przegryw #seks #zwiazki #damskiprzegryw
  • 23
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Generalnie wiem o co chodzi i polecam się tym nie przejmować. Ale ja tak mam - czasami przychodzą takie czarne myśli, wyobrażenia, dopowiedzenia, ale zamartwianie się tym nic ci nie daje. Trzeba patrzeć realnie, jeżeli jakakolwiek partner/ka ma więcej niż te 16 lat, to nigdy nie będziesz dla niej tym pierwszym, ale jeśli z tobą jest i nie daje znaków że coś jest nie tak, to raczej jest jej z
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus mi byłoby przykro ale w ogóle nie może dojść do takiej sytuacji. Jestem katolikiem i czystość przedmałżeńska jest dla mnie bardzo ważna.
Sam jestem prawiczkiem (jestem już 442 dni na nofapie, więc oczyściłem się z pokus. Nie jestem jak większość mężczyzn którzy mają tylko seks w głowie) i chcę żeby moja przyszła żona była dziewicą. Innej opcji nie dopuszczam, a każdy któremu nie przeszkadza nie-dziewica jest ZWIERZĘCIEM.