Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer:

biegnę sobie po ulicy

kierowca wyprzedza mnie

Za to szanowny pan biegacz to już niby kompleksów nie ma, ale #!$%@?ć złą stroną drogi już może, bo pewno nawet nie wie jak należy się poruszać ulicą.

Typowy przedstawiciel pedalarzy lub "oświeconych pieszych", którzy sobie WYBIERAJĄ przepisy, w zależności od tego, które in pasują xD
  • Odpowiedz
@tellet: czyli usprawiedliwiasz to, że gość z auta prawie go zabił, wykazywał agresję i brak opanowania, bo chłop biegł złą stroną na mało uczęszczanej drodze? Ty za to brzmisz z tym określeniem pieszych i rowerzystów jak typowy przygłup z polskich ulic, co jego największym osiągnięciem w życiu jest zdanie pj, potem kupienie gruza i życie w błędnym przeświadczeniu, że jak ktoś idzie, albo jedzie rowerem znaczy, że jest zmuszony do tego,
  • Odpowiedz
@Tenczlowiektutaj: Daj pan spokój, szkoda czasu na takich debili.
Oni zawsze znajdą coś żeby się dowalić, a prawda jest taka że z 3/4 kierowców nie przeszłoby realnych testów psychologicznych (gdyby te były nastawione na odsianie niebezpiecznych jednostek) bo wykazywaliby właśnie takie zachowania jakie prezentują na drogach.
Przecież oni sami na siebie warczą przy każdej możliwej okazji, wciskają się sobie, wymuszają, trąbią. Ktoś uprawiający sport to po prostu łatwiejszy punkt.
Omijać i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konspiracja: możemy ale zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Wypadki się zdarzają. Rowerzysta w konfrontacji z samochodem nie ma szans. Bezpieczniej byłoby gdyby jeździł po chodniku
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: A, faktycznie zamysł był inny. Co prawda nie rozumiem konwencji, bo zachowanie ostrożności przy wszelkich skrzyżowaniach powinno obowiązywać wszystkich uczestników ruchu. Tylko samobójca zakłada, że może wjechać bez rozpoznania sytuacji na drodze.
  • Odpowiedz
@somskia: Pamiętam jak 10 lat temu jeździłem na uczelniwt w Krakowie MPK, to jeździł autobusami ze mną dość często taki typ, który stał koło kierowcy i #!$%@? na tramwaje, rowerzystów, swojego ojca i ojców w ogólności. Dokładnie w tej kolejności xD Na wszelkich forach komunikacyjnych też się udzielał (wiem to, bo ludzie odpisując mu, często przywoływali jego zachowanie) i miał tam ksywy "Zbigniew". W związku z tym mam pewne podejrzenia, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tenczlowiektutaj: a potem wielka afera, "pieszy potrącony na ulicy, policja potwierdziła że nie stosował się do przepisów, rodzina zmarłego jeszcze musi wypłacić odszkodowanie" xD.
Bo jak wiemy kierowca to ma być oaza spokoju i co najwyżej wjechać, zaś pieszy to się może nawet turlać zakosami i on jest święty.

  • Odpowiedz
@tellet: lol, no wlasnie tak jak napisałeś, kierowca ma panować nad nerwami, bo może kogoś zabić, pieszy co najwyżej obić lakier. Jak ktoś ma problem bez nerwów wyprzedzić inną osobę i zapomnieć o tym, to znaczy, że jest kiepskim kierowcą
  • Odpowiedz