Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 418
516 952 + 681 = 517 633

681 km non-stop.

To już 3 lata minęły od ostatniej życiówki. Ani nie czułam potrzeby poprawiania, ani mi się szczególnie nie chciało. Dużo pracy, to i człowiekowi nie chce się tak nadwyrężać i woli sobie pojechać pitu pitu w weekend.

Od padnięcia pomysłu na mazurski wyjazd #drozdzowkarze na Pierścień Tysiąca Jezior do decyzji i kupna pakietu minęło 30s. Ultra w komfortowych warunkach z punktami kontrolnymi z papu i prysznicem w połowie to bardzo dobre miejsce do ogarnięcia życiowki i pozbierania nieco gmin. Wprawdzie prysznic na 300km brałam zupełnie niepotrzebnie, bo przez kolejne 6 godzin lało i jazda przez tyle czasu w deszczu zmyła całą godność człowieka ( ͡º ͜ʖ͡º) ale i tak było warto. Właściwie to popadywało już od startu i suche buty miałam po jakichś 24h jazdy, nie polecam.

Całość w bardzo dobrym komforcie psychicznym, 30km przed noclegiem kolanko nieco przestało odmawiać współpracy z przeciążenia. Koncentracja na rowerze przez całą trasę mega, dopiero po zejściu z roweru czułam oszołomienie. Pod domkiem lekkie halucynacje z braku snu.

Dziękuję #drozdzowkarze za doping! W szczególności @Mortal84 za cierpliwość i wyjazd po mnie w drugiej dobie jazdy, @rozpa za towarzystwo przed nocą i @wspodnicynamtb za początek. @metaxy @Cymerek @ToroToro i @Dewastators za wsparcie dobrym słowem i szczere trzymanie kciuków!

#rowerowyrownik #stathunters #pokazmorde #ultra

Skrypt | Statystyki
edicsson - 516 952 + 681 = 517 633

681 km non-stop.

To już 3 lata minęły od ostat...

źródło: comment_1657172983wO2BRrH1JNjwwiHFfNdzK6.jpg

Pobierz
  • 59