Wpis z mikrobloga

Dla twitterowej juleczki to nie do pomyślenia, że ludzi może interesować jak coś jest zrobione i w czasie kiedy ona spaceruje kładką rozmawiając z koleżankami o ostatniej imprezie, na której się upili i zrzygali ktoś patrzy jak wykonane są elementy techniczne konstrukcji.

Potem taka juleczka po zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie z innymi juleczkami z hru zadawać poważnym inżynierom ośmieszające ich po raz kolejny pytania w stylu: z jakim zwierzęciem się identyfikują.

#bekaztwitterowychjulek #bekazrozowychpaskow #warszawa #p0lka #bekazpodludzi
WielkiNos - Dla twitterowej juleczki to nie do pomyślenia, że ludzi może interesować ...

źródło: temp_file2135097906710855573

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • 34
@WielkiNos ah ta narracja xD

Ktoś napisał głupi post a ty dorobilas temu historię xD.

Z drugiej strony jak trzeba mieć marne życie by "chodzić i śledzić" co robią twitterowe juleczki xD.

Kek.
  • Odpowiedz
  • 270
@WielkiNos: nic mi o takich julkach nie mów, szukałem pracy jako konstruktor i właśnie takie gówno pytania były w większości, w końcu poszedłem do zbrojeniówki i jest dobrze, na rozmowie w końcu pytali o konkrety typu nawęglanie, azotowanie, a nie jakieś pierdoły z horoskopów
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos ale czy "s@ndra" pytała inżyniera jakim zwierzęciem chce być?

No chyba, że jej profil na X mowi że jest panią z HR i napisała o tym, że rekrutuje inżynierów.
  • Odpowiedz
  • 212
@innv taka sandra kpiąc i wyśmiewając ludzi, których interesuje technika sugeruje, że jest zwykłym ignorantem. A ty jeszcze takich bronisz.
  • Odpowiedz
  • 21
@WielkiNos xD

Ona kpi z Kędzierskiej i jej urojeń a ja kpie z ciebie i twoich urojeń ( ͡º ͜ʖ͡º).

95% historii która odpisałaś nie wydarzyła się tak samo jak u Kędzierskiej xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ma rację. Prawdopodobnie wszystko jest ok ale expert internetowy się zawsze musi zesrać - tfu na takich ludzi. Od tego mamy nadzór budowlany żeby nie trzeba było chodzić i sprawdzać śrubek
  • Odpowiedz
  • 6
@conamirko a to trzeba być od razu kierownikiem żeby chodzić sobie po mieście i patrzeć jak jest ławka zbudowana? No tak wyśmiewajmy, że ludzie interesują się czymś więcej niż ruchanie.
  • Odpowiedz