Wpis z mikrobloga

Po kilku latach przerwy od motocykli wróciłem. Rutyna dnia codziennego kazała mi zapomnieć jak bardzo to lubię. Dziś szybki wyskok na stację benzynowa zakończył się przejażdżka może nie zbyt długa bo tylko 70 km ale uśmiech z twarzy jeszcze nie schodzi. Jechałem tak jak lubię najbardziej, czyli na zasadzie teraz pojadę w lewo teraz znowu w lewo a teraz prosto, tak zwyczajnie bez celu i punktu docelowego. Ogrom dzieciaków po drodze pokazuje kciuk do góry albo karze odkręcić manetkę, robię to za każdym razem gdy widzę któryś z tych gestów. Może nie do odcinki ale mała przygazowka nigdy nikomu nie zaszkodziła a dzieciaki się cieszą.
Jest jeszcze mały stres, że ktoś mi wyjedzie, wymusi czy też wyskoczy jakaś sarenka ale z każdym kilometrem czuję się coraz pewniej.
Juz nie mogę się doczekać kolejnej przejażdżki.
#motocykle
  • 5
@Bulbulator9009: u mnie co roku ten stres się pojawia w trakcie wakacji przy zestawieniach ofiar wypadków, niby z opisów widać że większość jest typu 22 letni motocyklista wypadł z drogi nie dostosowując prędkości ale pojawiają się też ... uderzając w prawidłowo jadącego motocyklistę. Rok w rok stres powraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest jeszcze mały stres, że ktoś mi wyjedzie, wymusi czy też wyskoczy jakaś sarenka


@Bulbulator9009: Tego strachu się nie wyzbywaj. Czujność i wyobraźnia na pierwszym miejscu. Ja nienawidzę, będąc na rondzie, szybko dojeżdżających do ronda samochodów. Nigdy nie wiem, czy on mnie widzi, czy nie wymusi i nie uderzy mnie w bok, lub nie zajedzie drogi.
@Bulbulator9009 sam jestem dzieciakiem, który pokazuje ruch manetki( ͡º ͜ʖ͡º), to samo z jakimiś sportowymi samochodami, udało mi się przekonać do tego
-fioletowe lamborgini
-demona srt
-mercedesa w coupe( nie umiem sie w tym połapac)
-audi rs7

A na motocyklach sie nie znam, ale motocykliści szybciej zalapuja oco chodzi, nie trzeba krzyczeć "daj mioduuuuu ". Fajnie ze robisz to co lubisz