Wpis z mikrobloga

Ojciec, który wyrzuca z domu syna bo ten korzysta z makijażu zasługuje by napluć mu w twarz. Ciekawe, że nikt nie wyrzuca z domu istot z Waginą które noszą spodnie. Idealny przykład białorycerstwa bo kobietom wolno więcej. Obrzydliwe.


#przegryw #bekazpodludzi #p0lka #przegryw #mgtow #blackpill #teczowepaski #redpill #pieklomezczyzn #bialorycerstwo #cuckold #simp
  • 32
@Minister_Vulva: Nie mówię o uprzywilejowaniu. Zdaje sobie sprawę nawet z tego że mężczyźni są w dużej mierze dyskryminowani w społeczeństwa na przykład przy emeryturze. Bardziej chodzi mi o nazywanie kobiet istotami i ogólne patrzenie na nie przez stereotypy.
@Ja_cierpie_dole: Tylko, że w obecnych czasach mężczyzna nie ma za bardzo co powiedzieć. Dzisiaj dzieci wychowuje bardziej państwo. Jak masz niestandardowe metody wychowawcze to jesteś taki czy owaki. Wstrętne czasy.
@Kaczkoman: Jeszcze nie mam dzieci, ale gdybym miał syna to nie zamierzam go wychowywać na jakiegoś dwupłciowcwa. Mężczyzna to mężczyzna, musi rozwijać swoją męską naturę, a nie jakieś tapety i dziwactwa. Ja całkowicie nie akceptuję tego nowoczesnego podejścia, mam tradycyjne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RedSensej: a jak coś pójdzie nie po twojej myśli, to cyk do śmietnika, bo śmiał okazać się inny, niż sobie zaplanowałeś xd masz kaprys powołać na świat nowego człowieka, to bierz za to odpowiedzialność, tu ma żadnej gwarancji

@choochoomotherfucker: skoro jest taki męski, to bez problemu sobie znajdzie kobietę, gdy będzie chciał