Wpis z mikrobloga

Ojciec, który wyrzuca z domu syna bo ten korzysta z makijażu zasługuje by napluć mu w twarz. Ciekawe, że nikt nie wyrzuca z domu istot z Waginą które noszą spodnie. Idealny przykład białorycerstwa bo kobietom wolno więcej. Obrzydliwe.


#przegryw #bekazpodludzi #p0lka #przegryw #mgtow #blackpill #teczowepaski #redpill #pieklomezczyzn #bialorycerstwo #cuckold #simp
  • 32
Zgadzam się bardzo z pierwszym zdaniem i już chciałam dać plusa, ale przeczytałam resztę wpisu i się pogubiłam, o czym on właściwie jest xD


@choochoomotherfucker: Druga część tyczy się tego, który zgłosił Nasz poprzedni komentarz będący pierwowzorem tego wpisu.
@Minister_Vulva:

A co z biciem z koleżankami? Gdy to zrobi powiesz, że tak nie wypada?

Nie, powiem, że to naturalne i przylać można każdemu niezależnie od płci. Dodałbym, żeby nie słuchał nauczycielki, bo one nie rozumieją natury chłopców. Sam w podstawówce parę razy walnąłem koleżanki, to jest całkowicie normalne.
@Ulyssos: Wiem, że takie postawy są zdecydowaną mniejszością, ale nie rusza mnie to. Przeważająca większość ludzi nie jest skłonna do głębszych przemyśleń, to co uważa większość nie jest w żaden sposób wyznacznikiem autorytetu.