Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: Tak, stworzył cię na podstawie swojego boskiego planu. A w tym planie grasz rolę wykopka, na którego widok zrzyga się pewna kobieta, przyszła matka pewnego mężczyzny, który zostanie papieżem i pojedna świat.

Gdyby się miała nie zrzygać akurat z twojego powodu, papieżem zostałby antychryst.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: tak, skazałby, ale skazałby cię też na wielką motywację do brania prysznicy, chodzenia na siłownię i uderzenia pięścią w stół, przez co wyszedłbyś z przegrywu. Istniałaby o tobie przypowieść biblijna.
  • Odpowiedz
Jest miłosierny bo Ci wybaczy wszystkie Twoje przewinienia, jeśli tylko będziesz żałować.


@bulbulator90: Jakie przewinienia? Ja nic złego nie zrobiłem, a on obdarzył mnie życiem w koszmarze bo mu sie nudziło
  • Odpowiedz
@Robotnik_Czterobrygadowy: Drogą ewolucji kobiety nabywają naturalnego obrzydzenia do słabych genów Europejczyków. Przyszłość to mieszanie się z Afrykanczykami. Silne zdrowe geny, fizyczna sprawność, wysokie IQ oraz ogromne przyrodzenie. Każda chcę by nasiono takiego nadsamca w niej wykiełkowało.
  • Odpowiedz