Wpis z mikrobloga

To urzekające jak szybko nosaczom udało się rozwalić dorobek po upadku komuny. Mimo wielu bezpieczników jak teoretycznie niezależna RPP, która ma pilnować waluty, limitu zadłużenia wpisanego w Konstytucję, Trybunału Konstytucyjnego, który miał pilnować, aby rządowi nie odwalało - wszystko udało się ominąć. XD A teraz Terlecki z Kaczyńskim siedzą nad mapą i manipulują w okręgach wyborczych. Moim zdaniem wybory zostaną sfałszowane, bo tylko tego brakuje w układance narodowego s----------a. Zawołam do tego wpisu po wyborach.

#wybory #gielda #waluty #ekonomia #gospodarka #polska
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: ogólnie okręgi wyborcze to jakaś porażka. Są kompletnie nieproporcjonalne. Warszawa ma podobną liczbę wyborców, co województwo lubelskie. Warszawa wybiera 20 posłów, Lubelskie 27. A na dodatek mój okręg do senatu to jest porażka. Nazywamy go „lubelskim obwarzankiem”.
  • Odpowiedz
@mickpl: Pytanie czy ostanie wybory prezydenckie nie były naciągane. Przewaga niego ponad 2 punktowa, gdzie jedna strona używała Pegasusa, o szambie w TvP już nie wspominając.
  • Odpowiedz
@Lukasq: naciągane to są moje majtki. te 2020 to była parodia wyborów, przypominająca raczej bantustan a nie kraj, który rzekomo jest w cywilizacji. Ilość manipulacji, propagandy, braku uczciwego czasu medialnego itp. była przerażająca.
I pomyśleć, że tylko o 2pp ten janusz wygrał z trzaskowskim
  • Odpowiedz