Wpis z mikrobloga

@Jariii: zmień kierunek docelowy. Ktoś kto ma problem ze zdaniem podstawy z maty, nie nadaje się na typowego ludka z IT - analityczne myślenie, algorytmika, umiejętność analizy danych itd. Idź na jakieś zarządzanie projektami w IT czy coś.

Nie jest to hejt, tyko smutna prawda. A nawet, jakbyś cudem się dostał na politechnikę krakowską mając 31% z podstawy matmy, to wylatujesz ze studiów po pierwszym semestrze matematyki/fizyki, czy potem z algorytmiki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jariii: 24% z podstawy i chce być informatykiem XD
Od grania w gry to ty informatykiem nie będziesz. Weź nie wiem, zajmij się hodowlą jedwabników. Albo czymś innym. Bo jak z podstawy takie słabe wyniki to ty raczej świata nie zawojujesz XD
@loczyn: Już pisałem wyżej, że w ostatnim czasie jest wszędzie taki spam podobnymi pytaniami, że widząc kolejny tego typu post olałem weryfikację :) Ale w sumie, czy Was też to powoli zaczyna irytować? Pytania o pracę IT z każdej strony, internet, znajomi, rodzina, gorzej, że sporo tych osób nie wie jak kalkulator uruchomić :D
Ale w sumie, czy Was też to powoli zaczyna irytować? Pytania o pracę IT z każdej strony, internet, znajomi, rodzina, gorzej, że sporo tych osób nie wie jak kalkulator uruchomić :D


@Redoxx: Wystarczy polecać przebranżowienie się, wychwalać jak to w IT nie jest zajebiście i podsyłać bootcampy gdzie umówisz się za share za referala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W takiej opcji byś tylko się cieszył, że ktoś