Wpis z mikrobloga

#mandat #alkoholizm #alkohol #policja
Oburzenie na wykopie bo dwóch gości po pijaku na rowerze jechało i dostali 2500zl mandatu.
Pytanie czy jakby dostali 100zl to by wsiedli ponownie za jakiś czas? Oczywiście ze tak.
Czy dostając 2500zl mandatu zastanowi się jeden z drugim czy wsiąść na rower #!$%@?? Zastanowi
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: Tymczasem 500 km stąd:

Piwo jest integralną częścią naszego społeczeństwa i kultury, a prawie każdy wypije mniej, lub bardziej często 1 lub więcej kufli piwa. Statystycznie 110 litrów piwa na rok, a w Bawarii nawet 150 l. Jazda na rowerze po 3-5 piwach nie jest niczym niezwykłym, co odpowiada w przybliżeniu 1 ‰ -1,5 ‰ alkoholu we krwi.

W Niemczech, a szczególnie w miastach, wielu ludzi używa rowerów zamiast
  • Odpowiedz
@MrBeast jaka jest szansa,ze nietrzeźwy rowerzysta komus zrobi krzywde? Niewielka. Prędzej sam wjedzie do rowu. Za prowadzenie samochodu pod wpływem moglobyby zaczynac się od 5tys
  • Odpowiedz
@MrBeast: Przecież ten mandat jest po to żeby łatać budżet a nie żeby ktoś się czuł bezpiecznie. (°°
Szkoda że do więzienia nie zamykają w każdym cywilizowanym kraju nie ma czegoś takiego jak w tym #!$%@?łku. Rozumiem jak #!$%@? #!$%@? po całej drodze ale dwa piwka i 2,5k no chyba gruba przesada.
  • Odpowiedz
@MrBeast: 3 lata pijany na motorze w uk here - tam jest 0,8 ale tyle to ja miałem na fajrant po robocie jak mi spadło xD

A dlaczego?

Bo mogłem, wiedziałem że mnie nie zatrzymają na dmuchanie, w polsce nigdy po piwie nie pojechałem nawet.

@vertical: zapraszam do czech
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Morduchna: po takiej gadce widać że nie ma sensu z tobą dyskutować. Polacy na trzeźwo nie znają przepisów i stwarzają zagrozenie na rowerach, a co jeszcze po pijaku. Zaraz pewnie walniesz komentarz w stylu "zakażmy przemieszczania sie"...
  • Odpowiedz
@MrBeast: #!$%@?ąc od zasadności-przyklad hardcorowy-jest to nie tyle kwestia wysokości kary, co jej egzekucji. Gość dokonujący zabójstwa nie myśli nad wysokością kary w danym momencie, myśli, że uniknie kary. Jakby był dajmy na to karany w postaci czapy za 20 min. al’a sędzia Dredd od popełnienia czynu, to dwa razy by się zastanowił. No nie mówiąc już o naszym kraju-samo rozpoczęcie przewodu sądowego trwa…, bo: zbieranie materiałów, w tym świadkowie,
  • Odpowiedz