Wpis z mikrobloga

Tankuj na jednej stacji pół swojego życia. Zatankowane za 560zł i przy kasie się okazuje, że terminal nie łączy. W portfelu 400zł w gotówce, bankomat 5 minut autem dalej więc spoko zapłacę 400 i 160 dowiozę za chwilę. Nowa kierowniczka face. Ni #!$%@?. Akrobacje z tym terminalem, wyłączanie, włączanie i specjalistka tak odjaniepawlila, że w ogóle przestał się nawet włączać. 20 minut czekania aż odpali drugie stanowisko kasowe. Udało się ale płatność dalej nie idzie. Po 40 minutach na stacji wyszedłem bez płacenia, wsiadłem w auto, pojechałem pod ten bankomat. Jak ruszałem to prawie mi pod maskę wskoczyła krzycząc coś o policji, a dziewczyny z kasy które tam serio długo pracują ze wstydu to chcialy się pod ziemię zapaść. Wróciłem, zapłaciłem, nawet #!$%@? z zaplecza nie wyszła.
40 minut stracone z dnia.

#zalesie #motoryzacja
  • 117
  • Odpowiedz
@Bekoski: wczoraj tak miałem, noszę tylko telefon i nim płacę. Jedna karta nie działa. Druga karta nie działa. Żona próbuje swoim - też obie nie działają. O kurde, wszystkie karty miały ważność do końca czerwca. Przypomniało mi się, że mam revoluta. Doładowałem od ręki i poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz jeszcze też blikiem można przeważnie.
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: Pamiętam jak dobrych kilka lat temu na Statoilu w Sztokholmie mając samochód na polskich blachach zapomniałem portfela. Spisali rejestracje podpisałem kartkę ze w ciągu 24 h ureguluje należność i po temacie
  • Odpowiedz
  • 17
@RaghNaarRoog znajomego ojciec kiedyś zrobił inbe bo dostał wezwanie na policję. Zdążył się dowiedzieć, że chodzi o niezapłacone paliwo na stacji. Oczywiście stary zrobił synowi imbe ze nie zapłacił, a teraz on musi jechać się tłumaczyć. Pojechał na komisariat, a tam odtworzyli mu nagranie z kamer. No i okazało się, że stary zatankował i idąc do kasy odebrał telefon. Stanął i gadał dłuższą chwilę, a jak się rozłączył to wsiadł w auto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaerovsky: mi na Shell w takiej sytuacji odpisali tylko numer rejestracyjny i bez problemu skoczyłem do bankomatu. Ale jak widać, jak się trafi na jakiegoś #!$%@?, to jest problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kaerovsky: mi kiedyś ochroniarz mało pod maskę nie wpadł bo chciałem odjechać od dystrybutora i zaparkować na miejscach postojowych żeby nie blokować dystrybutora (bo za mną kolejka była) i krzyczał że nie mam prawa odjechać od dystrybutora bez zapłacenia.

Swoją drogą - też bp
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: Tankowalem tez pare lat na jednej stacji, kilka aut, motorow, na siema siema, bajera. Raz nalalem do kanistra z 5 litrow do kosiarki, pobralem jeszcze jakies napoje, czipsy i batony itp. Place tam juz nie wiem powiedzmy z 40 zeta. (Ofc powiedzialem paliwo z np 3 i te graty)
A baba co tez pracowala kupe lat z mordą do mnie ZE CO JEST ZE CHCE OSZUKOĆ XD ZE TO 60
  • Odpowiedz
Skoro oferują płatność kartą i to z ich winy nie możesz zapłacić to też nie jest odmowa zapłaty. Dziwna akcja xD


@GryzeKisiel: a nie jest tak, żę w PL zapewniona prawnie jest jedynie mozliwosc placenia gotowka? Fakt posiadania terminala nic nie oznacza
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaerovsky kiedyś zalałem za 200 i się okazało że płatność gotówką a kasy nie miałem, sam bardziej spanikowałem niż kasjerka bo się spieszyłem, lecz ona spokojnym głosem powiedziała żebym zostawił dowód osobisty a kasę dowiózł do końca zamiany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaerovsky: ja kiedyś na jakiejś mniejszej stacji i nie miałem pokrycia na karcie to telefon zostawiłem - przy mnie gość zaplombował, podpisałem się na plombie a za godzinę byłem z powrotem z kasą
Ale to było z 10lat temu
  • Odpowiedz
@mjjm kurierzy, taxówkarze, wszelkiej masci dostawcy.
Prywatnie tez nie noszę gotówki, ale przez stację benzynową przewija się masa osób z gotówka przy sobie.
  • Odpowiedz
każdą transakcję kartą powyżej 100zl muszę potwierdzić na telefonie


@Kaerovsky: o, czyli masz konto w PKO BP i płacisz aplikacją IKO? Niestety musisz się przyzwyczaić, że część terminali, nawet tych nowych, nie obsługuje podawania pinu na telefonie.

Ale bez obaw. Minutę, może dwie, zajmuje zmiana tego ustawienia w aplikacji IKO. Możesz ustawić płatność kartą mastercard w telefonie z podawaniem pinu na terminalu albo wybrać płatność wirtualną kartą BLIK.
  • Odpowiedz