Wpis z mikrobloga

Tankuj na jednej stacji pół swojego życia. Zatankowane za 560zł i przy kasie się okazuje, że terminal nie łączy. W portfelu 400zł w gotówce, bankomat 5 minut autem dalej więc spoko zapłacę 400 i 160 dowiozę za chwilę. Nowa kierowniczka face. Ni #!$%@?. Akrobacje z tym terminalem, wyłączanie, włączanie i specjalistka tak odjaniepawlila, że w ogóle przestał się nawet włączać. 20 minut czekania aż odpali drugie stanowisko kasowe. Udało się ale płatność dalej nie idzie. Po 40 minutach na stacji wyszedłem bez płacenia, wsiadłem w auto, pojechałem pod ten bankomat. Jak ruszałem to prawie mi pod maskę wskoczyła krzycząc coś o policji, a dziewczyny z kasy które tam serio długo pracują ze wstydu to chcialy się pod ziemię zapaść. Wróciłem, zapłaciłem, nawet #!$%@? z zaplecza nie wyszła.
40 minut stracone z dnia.

#zalesie #motoryzacja
  • 117
via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
@Kaerovsky: polecam zgłosić kierowniczkę do bo bo nie zna procedur. Powinna wystawic papier z płatnością 48h i puścić cię wolno. Dokumentów pracownicy nie mogą żadnych brać ani nic spisywać. Jeszcze jak ja pracowałem na bp to zabraniali interweniować w sytuacji gdy ktoś coś kradnie, jedynie dystrybutor zablokowac jak ktoś coś podejrzanego robił.
@Kaerovsky Mnie spotkała trochę inna sytuacja. Tankuje na Orlenie bo z tego co wiem tylko oni oferują zakup paliwa bez wchodzenia na stację i słuchania o hotdogach i kawach w promocji. Tankowałem benzynę i gaz, przez moje roztargnienie zapłaciłem tylko za jedno i odjechałem. Za kilka dni przysłali mi maila z wyjaśnieniem że nie zapłaciłem i fakturą do opłacenia. Także oni jak mogą ustalić kto to to nie ślą od razu policji
@Kaerovsky Jeszcze większą patologia jest na wiejskich stacjach i to nawet pod znanymi szyldami jak orlen. Tam właściciel nie bawi się w żadną policję ani nic, jeśli ktoś zatankuje i odjedzie bez płacenia to kasjer z własnej pensji za to oddaje. Kiedyś miałem taką znajomą, która musiała oddać 350zł, bo jakiś typ zatankowal i uciekł. To jest #!$%@? nie do pomyślenia xD
@Kaerovsky: lol, jak mi przestała działać karta płatnicza na Shellu, to kasjerka spisała tablice mojego auta, po czym normalnie odjechałem i za 20 min. dałem jej gotówkę. Od tamtej pory zawsze mam rezerwowe 400 zł. w portfelu na wypadek takich wtop z kartą płatniczą.
@Kaerovsky: Kurła, dwa razy miałem taką sytuację, że zatankowałem i się zorientowałem, że nie mam pieniędzy. I dwa razy mi powiedziano, że spoko, mogę dowieźć. Raz faktycznie u mnie w mieście, może akurat ktoś mnie kojarzył, ale raz w innym mieście, gdzie to raczej nie było możliwe.
@Roztropny nie tylko orlen ma płatnosci bezkontaktowe.
Mozesz apką płacić na stacji Circle K i nawet to lepiej działa, bo nie trzeba skanowac zadnych kodów. Po właczonej lokalizacji apka wie na jakiej stacji jesteś. Musisz tylko w apce wpisać nr dystrybutora.
Mamy rok 2022.
Skoro na tej stacji było kilka osób z obsługi to robisz szybki przelew BLIK na telefon prywatny komuś i ten ktoś za ciebie płaci.
Załatwione bez jeżdżenia do bankomatu.
Nawet jak obsługa niechętna, bo obawiają się laski podać swojego prywatnego tel obcemu facetowi, to nawet jakis przypadkowy klient się zgodzi.
Raz tak się musiałem ratować, gdy parkomat nie obslugiwał żadnej apki ani karty. Płatnosc wyłacznie gotówką. Dlatego kilka zł