Wpis z mikrobloga

Tankuj na jednej stacji pół swojego życia. Zatankowane za 560zł i przy kasie się okazuje, że terminal nie łączy. W portfelu 400zł w gotówce, bankomat 5 minut autem dalej więc spoko zapłacę 400 i 160 dowiozę za chwilę. Nowa kierowniczka face. Ni #!$%@?. Akrobacje z tym terminalem, wyłączanie, włączanie i specjalistka tak odjaniepawlila, że w ogóle przestał się nawet włączać. 20 minut czekania aż odpali drugie stanowisko kasowe. Udało się ale płatność dalej nie idzie. Po 40 minutach na stacji wyszedłem bez płacenia, wsiadłem w auto, pojechałem pod ten bankomat. Jak ruszałem to prawie mi pod maskę wskoczyła krzycząc coś o policji, a dziewczyny z kasy które tam serio długo pracują ze wstydu to chcialy się pod ziemię zapaść. Wróciłem, zapłaciłem, nawet #!$%@? z zaplecza nie wyszła.
40 minut stracone z dnia.

#zalesie #motoryzacja
  • 117
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@v1lk: raz w żabce wziąłem 2 gazetki takie dla dzieci chciałem gówniakowi pokazać którą chce, czekał w aucie. Musiałem zostawić coś w zastaw =)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@RaghNaarRoog: powiedzmy że codziennie mam do czynienia z postępowaniem karnym i ilość ludzi którzy kradną paliwo autami rejestrowanymi na siebie, ale np. z zamazaną (ledwo) rejestracją, albo dopiero kupionym autem, przed rejestracją i myślą że nie da się ich znaleźć to jest #!$%@? dramat xD
  • Odpowiedz
Jaka Grażyna eeeh.. Miałem podobną sytuację - tylko , że było wtedy całkiem spoko. Zatankowałem i zorientowałem się po fakcie, że nie wziąłem portfela. Poszedłem do kas pogadałem, przeprosiłem i nie było problemu. Facet powiedział, że codziennie ktoś albo nie ma jak zapłacić albo po prostu próbuje ukraść paliwo. Dlatego mają taką metodę, że wszelkie nieopłacone tankowania zgłaszają na Policję, ale zbiorczo, dopiero na koniec dnia, do 20:00 dajmy na to. Także
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: miałem kiedyś sytuacje na Orlenie, że po zatankowaniu zorientowałem się że zapomniałem portfela. Gościu na stacji powiedział, że czeka 24h później zgłasza kradzież. Nie robił żadnych problemów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: nic nie zostawiasz mówisz jak jest i do końca dnia ma być kasa przecież mają kamery i twój ryj. Nie raz zapomniałem karty i wracałem do domu, nigdy nie było problemu
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: raz zapomniałem zapłacić bo wazny telefon do auta i wziuum. Przyszedł dzielnicowy i powiedział coś w stylu: zapomniał pan zapłacić, proszę podjechać i uregulować płatność, my nawet nie otwieramy sprawy. I tyle. Żadnego Sztumu, gangsterskich ucieczek i strzelanin xD
  • Odpowiedz
@matiimakaka: Pokaż jaki cardholder posiadasz z ciekawości? Chyba też muszę zacząć nosić, bo tak to często wychodzę z domu bez niczego, a ostatnio to zrobiłem się leniwy i na szybkie zakupy to i smartfona nawet nie zabieram, bo płacę wszędzie zegarkiem... Ale w razie niesprzyjających okoliczności byłbym w dupie.
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: Czytałem i nic nie było o tym, że mają zapłacić dużo później (no i sam piszesz, że obsługa może nie chcieć się na to zgodzić). Czyli chodziło Ci o to, żeby obcemu facetowi przelać kasę blikiem, a on ma siedzieć na stacji kilka godzin aż zacznie działać terminal?
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: w wykopie uczciwe jest to, że zjeby czytają zjebów. Jeżeli kierownik to sprawdza się dowód rejestracyjny czy to jego fura jak już chcesz tak pajacowac.
  • Odpowiedz
  • 3
@Bekoski ja tak zawsze boję się w restauracjach, że zjem i będzie problem z płatnością. I tak właśnie stało się we Włoszech. Na koncie full kasy, ale po wypiciu drineczków okazało się, że płatność gotówką. Właściciel i kelnerka oczywiście ni w ząb po angielsku, ja ni w ząb po włosku. Jakoś się dogadałem, że partnerka zostanie a ja podbiegnę do bankomatu. Wyobraź sobie moją narastającą panikę że się zgubię , kiedy kluczyłem
  • Odpowiedz