Wpis z mikrobloga

Tankuj na jednej stacji pół swojego życia. Zatankowane za 560zł i przy kasie się okazuje, że terminal nie łączy. W portfelu 400zł w gotówce, bankomat 5 minut autem dalej więc spoko zapłacę 400 i 160 dowiozę za chwilę. Nowa kierowniczka face. Ni #!$%@?. Akrobacje z tym terminalem, wyłączanie, włączanie i specjalistka tak odjaniepawlila, że w ogóle przestał się nawet włączać. 20 minut czekania aż odpali drugie stanowisko kasowe. Udało się ale płatność dalej nie idzie. Po 40 minutach na stacji wyszedłem bez płacenia, wsiadłem w auto, pojechałem pod ten bankomat. Jak ruszałem to prawie mi pod maskę wskoczyła krzycząc coś o policji, a dziewczyny z kasy które tam serio długo pracują ze wstydu to chcialy się pod ziemię zapaść. Wróciłem, zapłaciłem, nawet #!$%@? z zaplecza nie wyszła.
40 minut stracone z dnia.

#zalesie #motoryzacja
  • 117
  • Odpowiedz
@ediz4: sporo, bo uwieczniony ryj to już gwarancja zatrzymania prędzej czy później (chyba że jesteś znanym mistrzem zabawy w chowanego xD ), a że zwykle wahę kradną lokalne obdartusy znane policji to nie ma z tym większych problemów. Zresztą jaki złodziej paliwa na fałszywych tablicach, będzie poten próbował zapłacić?
  • Odpowiedz
@Plp_: racja bo w Polsce nie mieszka 38 mln osób xD. Wachę zwykle kradną typy co podmieniają tabllice i to nie blisko swojego miejsca zamieszkania a samo wejście na stacje jest często próbą uśpienia czujności obsługi.
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: #!$%@? mnie to, jakby to był twój problem ze im terminal nie działa. Ona powinna na rzęsach stanąć żeby umożliwić ci płatność a nie jeszcze problemy robić xD
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: #!$%@? akcja. Miałem tak kiedyś i zwyczajnie spisaliśmy oświadczenie z dowodem, że przyjadę i zapłacę. I lux bez problemu rozwiązany problem pierwszego świata.
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: ale wiesz, że są przepisy i przez twoje widzi mi się mogli ją #!$%@?ć z roboty? Ja pracowałem w macdonaldzie i jakby ktoś mi powiedział "ziomek, doniosę te 20zł za chwilę" to bym pewnie powiedział spoko. Ale kierowniczka odrazu by odhaczyła, że -20zł z kwitka. Więc nie #!$%@?, przepisy to przepisy
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: raz mi się zdarzyło że ostatniego dnia miesiąca robiłem przelew między dwoma kontami i zostałem bez kasy xD niestety zajechałem na stację i zatankowałem do pełna. Pani kazała mi napisać oświadczenie, że zobowiązuje się przywieźć pieniądze do 30 minut. Spisała chyba tylko PESEL i tyle.
  • Odpowiedz
mi kiedyś ochroniarz mało pod maskę nie wpadł bo chciałem odjechać od dystrybutora i zaparkować na miejscach postojowych żeby nie blokować dystrybutora (bo za mną kolejka była) i krzyczał że nie mam prawa odjechać od dystrybutora bez zapłacenia.


@DiegoCosta: tylko że ktoś zacznie tankować a Ty zaczynasz płacić i płacisz też za niego? Nie pomiesza się kto ile ma zapłacić? Nie wiem jak to działa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czworokot: nie, w wielu przypadkach jest tak że póki nie zostanie opłacony rachunek to dystrybutor się nie odblokuje na następne tankowanie

A nawet jeśli, to mówisz który dystrybutor, co tankowales na jaką kwotę i nigdy nie miałem problemów z tym
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: na przyszłość - polecam mieć więcej niż 4 stówy w gotówce jak jedziesz autem- nie chodzi tylko o tankowanie, ale też np. danie w łapę gliniarzom (bo 400PLN to trochę mało jak się zaczają na Ciebie na wlocie do zabudowanego, a na budziku będzie 101 km/h) ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz