Wpis z mikrobloga

@ZmiksowanaFretka: @Czerwony_jak_WIG20: @MrBoston: @Leniwiec1: @Glikol_Propylenowy: uż widzę wielka obrona kolesia, ale dla mnie to żadne zaskoczenie w kraju obiboków gdzie zwolnienie lekarskie traktuje się jak dodatkowy urlop wypoczynkowy. Życzę wam z całego serca abyście przyszli do pracy w gastronomii w np. weekend majowy gdzie pół zmiany sobie poleciało z NŻ.


@Ramzi96M: Trochę mówisz jak jakiś janusz, urlop na żądanie to prawo każdego pracownika zgodnie z kodeksem
  • Odpowiedz
@Ramzi96M: dzieki za takie wysrywy, dzieki temu mogę ciebie wrzucić na czarna liste i już więcej nie będę miał do czynienia z taka spier doliną

Jeśli pracodawca ma powod to może odmówić urlopu na zadanie ale musi ten powod podać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ramzi96M w gastronomii xDDDDDDD. Ale do siebie nie równaj, bo nie po to kończyłem Umed, żeby ziemniaki obierać i stać przy garach z tłuszczem xD. Niech to robią Ukraińcy, chyba że wolisz żeby Cię leczyli? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Urlop, oraz UZ to osobista sprawa każdego człowieka. Takie mamy prawo, żeby z niego korzystać. Chyba byś spadł z krzesła, gdybyś się dowiedział, że człowiek może sobie wziąć nawet
  • Odpowiedz
@Ramzi96M: A strój roboczy też za swoje? A szklankę wody? A wysrać się można czy w pampersie? A w ogóle można prosić o jakieś wynagrodzenie za prace czy mamy się cieszyć, że praca jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopóki właśnie takie dzbany jak ty będą mieć firmy i ustanawiać swoje „prafo” to będzie jak jest, kołchozy gdzie nie respektuje się podstawowych praw pracownika. Tfu!
  • Odpowiedz