Wpis z mikrobloga

SsethTzeentach musi mieć chyba coś wspólnego z Polską, bo to nie pierwsze jego nawiązanie do naszych realiów XD

Zresztą, dobór jego gier w 90% pokrywa się z ulubionymi grami przeciętnego wykopka urodzonego w latach 90-tych, czyli Gothic, Morrowind, Heroes III, Faraon, Stalker czy Song of Conquest czyli następca Herosów 3 XD

#heheszki #ciekawostki #gry #strategie #pcmasterrace #staregry
s.....i - SsethTzeentach musi mieć chyba coś wspólnego z Polską, bo to nie pierwsze j...

źródło: comment_1656773162RzNubDlkVpl25TfKvGulK6.jpg

Pobierz
  • 13
  • 0
@skitarii: Kiedyś na strimie mówił że jest żydem i jego dziadkowie mieli jakieś ziemie na ukrainie/białorusi, czerwoni im to zabrali. Dlatego zna bardzo dobrze rosyjski, co potwierdzają jego filmiki (często interfejs ma po rosyjsku i uprzednio wyszukiwane strony).

Osobiście myślę że może Trooth jest Ssethem, youtuber który nagrywa filmiki dla weebów, gra w Elonę(mało osób w to gra) i ma manierę mówienia identyczną jak we wczesnych filmikach Ssetha. Szukałem jakiś potwierdzeń
  • 0
@skitarii: Dodatkowo powiem że Sseth ma listę gier do przerobienia i tam jest z 400 pozycji w tym moje ulubione bw2. Wydaje mi się że gra w Heroes i Stalkera bo ma jakieś koneksje z rosją, tak jak mówiłem wczesniej umie rosyjski może ojciec jest graczem i grał z nim jak był mały. Gothic został zrecenzowany pewnie dzięki dotacją niemców, a żarty są pewnie z grupy na discordzie. Reszta gier to