Wpis z mikrobloga

@ziemniag: nie wiem co wy macie z tymi oskarkami xD
Wczesniej to nie istniało. Teraz niby jest to odpowiednik Julek. Problem w tym, że w żadnym innym miejscu oprócz wykopu się o oskarkach nie pisze xD
@mackbig: jestem. Akurat siedziałem sobie na wykopie więc stwierdziłem że zmarnuję mniej energii pytając tutaj, niż przeszukując internet

Ale dzięki wielkie za poprawienie mi humoru, zawsze mnie to bardzo bawi, jak zadaje pytanie i ktoś sra żarem bo "przecież wszystko jest na internecie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziemniag: pytam bo jestem ciekawy. Może się mylę, ale na wykopie jakieś 70% wpisów na mokro to pytania o różne rzeczy.
Niesamowite, a przecież prawie wszystkie odpowiedzi można by było znaleźć w google ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@viciu03: gdy ja bylem mlody, to mówiło sie ze jest to impreza dla bananowej mlodzieży, bo bilety były drogie a line up taki typowy, radiowy, modny, przewazal pop i rock, czyli nuda ( ͡° ͜ʖ ͡°) wlasnie takie szkolne normiki z kasa od rodzicow tam jezdzila, mniej majetne normiki lubiace ciezsze brzmienia wybieraly brudstok, a ci z artystycznych klas wybieraly offa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@viciu03: kilkudniowy festiwal z muzyką, odbywa się w Gdyni, zapraszają raczej to co jest aktualnie popularne plus jakieś większe gwiazdy (np. na odwołanym przez pandemię miało być The Cure, wcześniej grało The Smashing Pumpkins). Jest i elektronika i bardziej rockowe brzmienia, nie zamykają się gatunkowo. No i jest dość drogo. Bardziej młodzieżowa impreza