Wpis z mikrobloga

To jak wyglądają ludzie na tej grupie, że wg tamtejszych standardów to jest "księżniczka"? Aż tak źle?


@Flypho: Po prostu przewijasz, widzisz sympatyczne dziewczyny w okularach i nagle laska modelka w profesjonalnym makijażu która wyglada jak wyjęta z jakiegoś programu typu Królowe Życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zreszta już wyżej ją znaleźli. W lutym była w Wenecji z jakimiś ziomkami którzy wyglądają na modeli i maja na
@Flypho urojenia wykpokow walących gruchę 5 razy na dzień,każda laska ma 100 beciakow i 5 alf,aaa p0lka, na pewno daje duuupy mokebe xD ot obraz frustracji piwniczakow.
Normalne ogłoszenie,ludzie mają aplikacje randkowe, są na grupach różnego rodzaju, tworzą spolecznosc ludzi z usposobieniem ekstrawertyka
Bajt czy nie bajt ale mam nieustanny polew z wykopowych przegrywów co nie powąchali nigdy żadnej kobiety a plują na KAŻDĄ jak choćby na taką ze zdjęcia wytykając jej nieistniejące wady. Nie wiem czy to jakaś forma wyparcia czy ataku wyprzedzającego tylko dla podbudowania swojego ego ale jest to #!$%@? tak bardzo żałosne, że zamiast być mi przykro z waszej sytuacji życiowej czuję satysfakcję. Nic z was nie będzie przyjaciele choćbyście mieli