Wpis z mikrobloga

Odstawiam #wenlafaksyna. Po ponad miesiącu schodzenia doszedłem do dawki 37,5, żarłem to przez dwa tygodnie i odstawiłem. Mija 3 dzień odstawienia, brain zapy skrajnie przepotężne, dramatyczne, nieznośne. Samopoczucie skrajnie złe. Czuje się jakbym miał zaraz kipnąć

Nasłuchałem się o tym mitycznym schodzeniu z wenli, ale nawet w najgorszych scenariuszach serwowanych przez moją głowę, za żadne skarby świata nie spodziewałem się takiego dramatu jaki jest mi dane przeżywać

Jako osoba wysoko wrażliwa na wszelkie zmienne bodźce, przeżywam teraz skrajny koszmar.

Szanowny Pan Doktor zalecił, żeby w takim razie wejść na 10 mg fluo. Co prawda nie określił jak długo mam to jeść i kiedy schodzić, ale ponoć ma to pomoc w wychodzeniu z tego szajsu.
Próbował ktoś tak schodzić ?

#wenlafaksyna działa świetnie, ale #!$%@? przy schodzeniu absolutnie dyskwalifikuje ją jako coś co w przypadku broń Boże, ponownego powrotu do choroby wybierałbym jako pomoc.

#depresja #nerwica #ssri #gorzkiezale #farmacja #choroby #psychologia #psychiatria #leki #snri
#fluoksetyna #gownowpis #nerwicalekowa
  • 5
Szanowny Pan Doktor zalecił, żeby w takim razie wejść na 10 mg fluo. Co prawda nie określił jak długo mam to jeść i kiedy schodzić, ale ponoć ma to pomoc w wychodzeniu z tego szajsu.

Próbował ktoś tak schodzić ?


@G0w0rek: jprdl, z 10 razy na tagu pisałem, że to najlepszy sposób na zejście z wenli. Nie, nie trzeba długo jeść, a brak wenli jest wtedy nieodczuwalny.
@G0w0rek: ewentualnie #!$%@? tabletke i usypujesz nieco z niej tego środka. Co kilka dni coraz więcej i odsypujesz. Mi tak kazał robić psychiatra. Schodziłem bardzo powoli ale udało się. Oczywiście brain zapy były ale nie aż tak dokuczliwe
@G0w0rek: ja wpadłem na pomysł odstawienia wenlafaksyny na zero ale nie dałem rady, po wzięciu jakiegokolwiek innego ssri wszystkie objawy odstawienne mijają w ciągu nawet 3h