Wpis z mikrobloga

@silo1408: No właśnie ojciec sobie kupił, na razie chwali. Ale starą też wyremontujemy.
W sumie jedyne narzędzie co poszło do kosza to była jakaś bułgarska czy rumuńska inkarnacja polskiej Celmy, miała przebicie do obudowy i w sumie niskie obroty przy wcale nie spektakularnej mocy. Poszła w kosz.
A no i radziecki odkurzacz "rakieta" który wessał w garażu pył drzewny i opiłki metalu, coś zaiskrzyło i eksplodował jak prawdziwa rakieta (
  • Odpowiedz
@K_R_S: 2 płaskie śrubokręty, (ew. motylki do podważania el. plastikowych) są tam o ile pamiętam 3 zatrzaski do wykliknięcia. - niestety trzeba dość sporo siły do otwarcia - musisz przesuwać śrubokrętem po obwodzie i znaleźć te punkty.
ps. ogólnie polecam to otworzyć i przesmarować nawet olejem jadalnym łożysko bo syf niemiłosierny tam lubi się znaleźć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: Przepraszam że tak to wykopuję, ale założyłem już firmę i serwisuję oficjalnie narzędzia. Jeżeli będziesz potrzebował moich usług to daj znać, albo wyślij po prostu narzędzie z formularzem ze strony www.sil-technik.pl z dopiskiem, że jesteś z Mirko żebym wiedział, że z rabatem robić. :) Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@silo1408: Bede. Na pewno. I nie przepraszaj tylko dobrze ze mi o sobie przypomniales. Rozmawialismy z dobry miesiac temu. Po prostu projekt w Turcji mi sie przeciaga. A nie wszystko zalezy odemnie. Czy bedzie grubym nietaktem zebys mi przypomnial to w niedzielke za trzy dni?
  • Odpowiedz