Wpis z mikrobloga

@silo1408: dzieki za wyczerpującą odpowiedz o jakosci narzędzi.

Czyli coś-tam jest w tym co ludzie majaczą przy piwku :)

nie wiem czym sie zawodowo zajmujesz, jak zarabiasz na smalec itp - ale z takimi skillsami pomysl nad urządzeniami profesjonalnymi. Ze znanej mi strony moge Ci podpowiedziec strugarki do drewna, wyrówniarki /
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: jakiś czas temu ojciec stolarz kupował maszynę wieloczynnościową to też tylko miała rdze zakrytą farba i było parę niespodzianek. Pomysł dobry tylko musiałbym kilka takich kupić i zrobić żeby się nauczyć a to kosztuje. A zawodowo akurat jestem bezrobotny i muszę zakładać firmę bo wróciłem w rodzinne strony i nie ma tu pracy dla ludzi z moim wykształceniem. :P Więc albo musiałbym robić coś czego nie lubie albo firma.
  • Odpowiedz
@silo1408: ej zajebista zajawka, to musi być mega satysfakcjonujące jak dajesz takiemu sprzętowi który niejedno widział drugie życie :) nieraz naprawiałem tego typu sprzęty, ale głównie dlatego że akurat były potrzebne i klękły a nie żeby wyglądały jak nówka. Propsy, oby ci biznes wypalił!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raFFcio: rozebrałem umyłem zmieniłem przełącznik trybu pracy, gumę uchwytu smar łożysko wirnika i oring bijaka. Mycie nitro plus benzyna ekstrakcyjną z pomocą pędzelka i szczotki mosiężnej.
  • Odpowiedz
@silo1408: Bardzo dobre podejście, na przyszłość kup rozpuszczalnik silikonowy i izopropanol, lepiej niż nitro, aceton nieraz rusza plastiki.
Ja się kiedyś muszę zabrać do naprawy szlifierki black decker, padła przekładnia, włącznik i szczotki, ale tyrana była dobre 10 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltaire: ciekawe czy serwis będzie miał jeszcze części, wycofywali nam je jakoś po 10 latach właśnie. Pytanie jaki model cd115 czy może jakieś kg65? A jeżeli jeszcze starsze typu dn10 lub bd11 to pisz do mnie bo serwis nie będzie miał części ale ja mam jakieś zapasy do starych modeli może coś znajdę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltaire: a ten wynalazek, to modele widmo były jakiś rok na serwisie i przestały przychodzić, nie wiem czemu, ale źle nie były w sumie tylko elektroniki od płynnego startu szlag trafiał i często się pomijało bo nawet nowe nam nie chciały działać...
  • Odpowiedz