Aktywne Wpisy

lubie-sernik +19
Zaczyna do mnie docierać co ja odwalam. Za tydzień będę na drugim końcu świata bez biletu powrotnego.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.
Mogę być tam zarówno miesiąc jak i kilka lat. Trochę miesza się u mnie ekscytacja z jakimś strachem.
Ciekaw jestem w jakim miejscu będę za rok.

Hissis +3
źródło: HJCnP4jXUAA_Yd-
Pobierz




źródło: comment_16565670936dklsXHTudUG85A3Jlph0c.jpg
PobierzO BOŻE O KUR
Memesy są na licencji Fair Use, więc można je robić ile się chce, NFT-ki z żabami z tego co kojarzę współpracują z oryginalnym twórcą, ale na przykład już jakbyś chciał zarabiać na Pepe przez jakiś serial czy reklamy to sorry, ale nie możesz.
@henk: Wszystko zależy od skali, można dopóki właścicielowi nie opłaca się z tym walczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gość to nie jest jakieś wielkie
@henk: zobacz sobie skąd są sprzedawcy tych rzeczy. W Chinach nie znają czegoś takiego jak prawa autorskie xd
źródło: comment_1656597488LTemJnqQJA9UaP7E2qlXTf.jpg
Pobierz